Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie zrozumcie w końcu, że freak fighty to nie ma być żadna sportowa rywalizacja, dobra technika, strategia, doświadczenia i półroczna restrykcyjna dieta. Jak takie coś chcecie to won do KSW albo UFC.
To mają być #!$%@? dymy, konflikty i dramy. To ma być SHOW, a w klatce cepeliada na oślep jak dwóch żuli zza garaży, zero kondycji i techniki, zero planu. Czysty spontan!
Możecie narzekać, że Ferrari 5 lat trenuje i ma fatalną technikę, że Stary Muran czy Najman przegrywają wszystko. Ale oni na freak fightowych galach będą zawsze, bo właśnie robią szoł, nabijają wyświetlenia! Oto w tym chodzi
#famemma #highleague #primemma #cloutmma
rales - #!$%@?, ludzie zrozumcie w końcu, że freak fighty to nie ma być żadna sportow...

źródło: 5PAk9kpTURBXy9iNDU3N2NmOTA3NmE0ZWUzOGUwMTA3N2Q2MmE4NTYxMC5wbmeSlQPMmsykzQQyzQJckwXNBLDNAp7eAAGhMAE

Pobierz
  • 8
#!$%@?, ludzie zrozumcie w końcu, że freak fighty to nie ma być żadna sportowa rywalizacja, dobra technika, strategia, doświadczenia i półroczna restrykcyjna dieta. Jak takie coś chcecie to won do KSW albo UFC.


@rales: mój drogi współużytkowniku portalu wykop.pl, tu trzeba znaleźć tak zwany złoty środek. Trzeba poddymić, ale też nie może być taka sraka jak wczoraj w main evencie. Agresja wystarczy, nie trzeba być dobrym nic a nic.
No ale cepeliada która trwa 3 pełne rundy a gęby pięknie obite > występy fabijańskiego


@isrin22: patrz, a ja na walce fabijańskiego bawiłem się prawie najlepiej na fame 19 - biorąc pod uwagę wyjście i rezultat, lepszy był tylko wrzosek xD