Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka @danoneek jeśli te grafiki robi więcej niż jedną osobą to akurat łatwo wytłumaczyć. Powiedzmy, że to grafiki z ostatniego fame. Powiedzmy, że oni się urodzili 24 grudnia. Na dzień gali rocznikowo mieli 29 lat ale skończone 28. Jeden grafik brał skończone a drugi rocznikowo
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No to mają bałagan, przecież w takiej firmie jest Senior Designer który to wszystko trzyma w ryzach i tym zarządza, nie ma tłumaczeń, że jeden liczy rocznikowo a inny nie XD

Poza tym to nie ma żadnego znaczenia, bo to nie są grafiki tylko strona, wiec programista dostał od kogoś ten wiek, więc tutaj nawaliła osoba odpowiedzialna za dane zawodników (jak można wpisać jednemu bliźniakowi jeden wiek a drugiemu drugi
  • Odpowiedz
przecież w takiej firmie jest Senior Designer


@danoneek: nie takie rzeczy widziałem w firmach gdzie pracowałem. Właśnie im większa firma tym większy syf. Uwierz, że pracowałem w miejscu gdzie jedna procedura miała dwie zupełnie inne dokumentacje. Dwie niezależne od siebie osoby to robiły, jedna, która była ich superviserem, je zatwierdziła.
Zgodzę się natomiast z jednym - mogą tam mieć niezły burdel, powinni zatrudnić beatris do pomocy ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz