Wpis z mikrobloga

Ktoś z was dostał decyzję na #kredyt2procent z #pekao sa? Mam info od doradcy że już od kilku dni miała być decyzja końcowa, jednak cały czas jej nie wydają, pracownik banku w systemie widzi że miała być wydana. Ktoś z was miał podobnie? Długo czekaliście?
  • 5
@KaKari to jest przykro śmieszne bo mogą tak uwalić każdy wniosek, a ty się mały człowieku martw czy zdążysz z przed terminem z rezerwacji. Mam nadzieję że ostatecznie pykło.
@dartof co znaczy że decyzja miała być wydana? jakiś tam termin mają czy to ktoś sobie tak estymuje? U mnie nie dało się dowiedzieć co i jak dopóki nie wpadło to do analityka, mieli jakieś pytania. Jak odpowiedziałem to decyzję miałem tego samego
@ratelier Jestem w trakcie oczekiwania na nowe zaświadczenie, liczę że jutro będzie...i złoże na nowo. Generalnie po półtora miesiąca od złożenia wniosku raczyli dać znać że muszę na nowo...a i tak tylko dlatego że doradca ich cały czas szturmował. Przykro śmieszne to będzie później jak człowiek nie dostanie tego kredytu. Ceny już #!$%@?, normalne kredyty średnio opłacalne... co zostaje?
  • 0
@ratelier: mają w systemie termin w którym mieli mi decyzję wydać i już ten termin minął. Dzięki za info, pozostaje mi tylko truć im i liczyć że się wyrobią, a jak nie to wezmę w innym Banku
Ktoś z was dostał decyzję na #kredyt2procent z #pekao sa? Mam info od doradcy że już od kilku dni miała być decyzja końcowa, jednak cały czas jej nie wydają, pracownik banku w systemie widzi że miała być wydana. Ktoś z was miał podobnie? Długo czekaliście?


@dartof: Trudno przewidywać dokładny czas procesowania wniosku. Część moich klientów otrzymała decyzję po miesiącu, są też wnioski które czekają już dwa miesiące i jeszcze nie mają