Wpis z mikrobloga

#booking #airbnb #kiciochpyta W piątek wyjeżdżam na urlop w góry (Polska) i na bookingu tak z miesiąc temu już zaklepałem sobie nocleg. Jakiś prywatny "apartament" za dobre pieniądze. Przy wyborze pokoju była informacja, że nie jest wymagana żadna przedpłata i do 4 września (dziś) moge do 23:59 bezpłatnie anulować rezerwację. Pasi mi i biorę pokój. Z automatu dostaję wiadomość, że dziękują za wybranie ich apartamentu bla bla i mam zapłacić 50% kwoty rezerwacji jako zadatek xD wtf, przecież w ofercie były inne warunki. W dodatku mam na to niby 48 godzin albo oferta wygasa. Napisałem do obsługi bookingu z zapytaniem czy tak właściciel może robić, to zapewnili mnie, że nie i mam niczym sie nie przejmować, oni go poinformowali o sytuacji itp. Napisałem też do właściciela, ale nic nie odpisał xD

I teraz pytanie do ludzi obytych z bookingiem - czy właściciel może mnie zrobić w #!$%@?? Booking zapewniał, że niczym mam się nie martwić i przyjechać normalnie. Co w przypadku, jak jednak właściciel zacznie coś kombinować i na miejscu mi powie, że sorry ale noclegu nie ma bo nie zapłaciłem wcześniej xD booking będzie miał coś w zastępstwie w razie czego?
Pobierz Guybrush - #booking #airbnb #kiciochpyta W piątek wyjeżdżam na urlop w góry (Polska) ...
źródło: o_685
  • 5
@Guybrush: miałem kiedyś taką sytuacje, że właściciel poleciał w #!$%@? i nie zdjął swojego noclegu z bookingu. Przyjechaliśmy na miejsce gdzie nikogo nie było, czekaliśmy z godzinę zanim ziomek dogadał wszystko na linii, dostał propozycje nowego noclegu sumarycznie droższego o ok 30zł za osobę(oczywiście, różnica miałą zostać pokryta przez booking). Jak się później okazało sam się musiał później o wszystko upominać i musiał się z tym trochę namęczyć i powiedział mi
@BiggerJapanTapczan: generalnie ja nie miałbym żadnego problemu z opłaceniem z góry, o ile booking byłby pośrednikiem. Janusz chciał żeby mu na konto z góry przelać.
W piątek na dzień przed przyjazdem zadzwonię do obiektu i tylko powiem o której się zjawię, ciekawie co powiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Deykun no dokładnie, gówno mnie obchodzi, że ktoś coś źle ustawił czy coś, trzeba odpowiadać za swoje czyny