Wpis z mikrobloga

@Amikamamy:a tak serio, to myśle, że większość osób tutaj potrafi na tyle trzymać ego w ryzach czy ma poukładane, żeby czuć się jako równorzędny uczestnik w dyskusji i wymianie poglądów i nie uderza do kogoś personalnie tylko dlatego, bo się z nim nie zgadza.Nie wiem czy i co Ciebie zabolało, ale zawsze możesz wypunktować słabości czyjejś argumentacji zamiast nazywać kogoś jakimś Guru. Z resztą co to za Guru, któremu uczeń zwraca
@Karynka2_0: O rany widzę że źle to odebrałaś,pisząc Guru nie miałam nic złego na myśli ,
napisałam tak bo trafnie poprawiłaś formę mojego zdania za co dziękuję,
a nazwałam Ciebie tak sama od siebie, zawsze fajnie poprawnie piszesz i lubię ciebie czytać,to tyle
i szczerze nie rozumiem skąd taka reakcja z twojej strony, że czujesz się urażona
co do tego ,,Uważaj w życiu na komplementy. Piszę to, bo odniosłam wrażenie, że
@Amikamamy: Nie czuję się urażona:) po prostu mogłam błędnie zinterpretować wpis jako złośliwość, bo spotkałam się już tutaj z pewnymi zarzutami jakiś czas temu, ale chyba taki urok Wykopu ;) co do reszty, to nie dziś. Guru jednego wieczoru idzie spać :D i chyba nie jest to też dobry temat na forum;)
@Karynka2_0: no nie teraz mam wyrzuty sumienia że tak to odebrałaś jako złośliwość ,chyba zaraz skasuję mój wpis cobyś nie traktowała to jako złośliwość
chociaż co po raz kolejny napiszę nie było moją intencją Ciebie urazić ,poza tym nie jestem z tych co bawią się w złośliwości jak ktoś czy coś mi nie podchodzi czy mam inne zdanie wpisze o tym wprost a jednocześnie szanując zdanie innych
Upss już nie mogę