Wpis z mikrobloga

@uncle_freddie: Nerwy ze stali, chociaż sędzia robił co mógł, aby zdekoncentrować Lewego. Po radości widać, jak zależy mu na jak najlepszych występach. Nie przyszedł do Katalonii odcinać kuponów, zresztą, pokażcie mi napastnika z rocznika 88' w ligach TOP5, który nadal gra w podstawowym składzie od deski do deski?
  • Odpowiedz
@uncle_freddie: pan piłkarz Robert Lewandowski.
35 lat, La Liga, Barcelona, najważniejszy zawodnik, przesadza o wyniku meczu w ostatniej minucie, wszyscy wieszają mu się na szyje. Gdzie w tym wieku jest charakterny swojchlopTM Kamil Glik? Brzęczy coś sfrustrowany na Twitterze, prosi się pol ekstraklasy o kontrakt, jest zlewany i ląduje w Cracovii xd Choose your captain wisely
  • Odpowiedz
zresztą, pokażcie mi napastnika z rocznika 88' w ligach TOP5, który nadal gra w podstawowym składzie od deski do desk


@Ryneczek: przeciez on gra tylko za nazwisko i dlatego że nie ma realnej konkurencji. W zime przyjdzie Roque to z miejsca na ławie posadzi z taką formą
  • Odpowiedz
@AgentGRU: aaahahahhahaaha

AAAAHAHHHHAHAHAHHAHAHHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAA

PJOTR ROQUE PRZYJDZIE I Z MIEJSCE ZASTĄPI NAJLEPSZĄ DZIEWIĄTKĘ NA ŚWIECIE KONIEC TEMATU

AAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAJHAAAaaa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJHHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHAA HAHAJAHHAAHJAHAHAHHAHAHA ŁYYYKOPKI
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę. Polak strzela gola w barwach Barcelony, czyli dzieje się coś, czego po Lewandowskim prawdopodobnie już nigdy w swoim życiu nie zobaczymy. A tutaj jakieś przekomarzanki, licytacje... Katastrofa.
  • Odpowiedz