Wpis z mikrobloga

@trochewstyd: @Miecz12 wyszedl im One Piece? Z tego, co kojarzę, to aktorskie adaptacje choćby najbardziej kultowych anime zawsze były mniejszymi lub większymi klapami, ale zawsze jednak klapami. A tu jeszcze netflix ekranizował, to myslalem, ze doprowadzą do nerdowskiego powstania przeciwko swojej platformie. Siłą rzeczy OP jest szalenie popularną marką (ale poza Polską).

Czyli jednak coś im wyszło ostatnio? I to jeszcze w tak trudnym temacie?
@Returned oczekiwania miałem na poziomie dna, i zaskoczyłem się pozytywnie. Dałbym takie 7/10, możliwe że sentyment trochę zakrzywia moją ocenę. Z aktorskich adaptacji anime to raczej jedna z tych lepszy. Były cięcia fabuły, i jeśli polecą z serialem dalej to na pewno będzie ich więcej. Jeśli mieli by kontynuować to ciężko mi sobie wyobrazić jak zrobią niektóre sagi, kąkutery od CGI będą miały dużo pracy. Ale ogólnie odbiór raczej pozytywny i ja
@XireNov: obejrzalem pare odcinków i nawet zjadliwe. Nie czytalem mangi, anime widzialem pare odcinków na Polsat Games i gdzieś jeszcze wcześniej, wiec dobrze nie pamiętam co i jak, ale z tych rzeczy, które pamietam, to wydaje mi się dość wiernie odwzorowane. Choćby motyw z ukaraniem Zoro i jego uwolnienie. Jak Nami płynęła tą swoją łódką to też "cos czulem", że wykiwa piratów i ten motyw z Usoppem straszącym piratami i tą