Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield chciałbym żeby tak było jak mowisz - instynktownie tez tak myśle..
Niestety doświadczalnie wychodzi zupełnie na odwrót, spotkałem taką, nie ma zasad moralnych, jest zepsuta, rani na każdym kroku i rozczarowuje.

Nie polecam.
Przynajmniej tych na jakie ja natrafiam
  • Odpowiedz
@kajak98: Bo jest teraz taka moda na bycie nerdem, na podstawie komiksów są filmy. Dużo dziewczyn chce być trendy. Dziewczyna, którą miałem na myśli pisząc ten wpis, też mi nie wyglądała na taką co czyta książki.

Sam image jest bardzo fajny, ale jest często w dzisiejszych czasach zwodniczy - to nie są lata 90/00, gdzie ludzie byli pod pewnymi względami lepsi. Np. pani @Pandzia_art chce mieć przystojniaka. Czy to
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield to jest bardzo ładnie napisane. No i niestety to jest prawda.
Większym problemem jest to, ze zauwazylem ze to już nie pierwszy raz.
Chyba mam jakieś dziwne odczucie ze ja chciałbym je „naprawic” XD
Red flagi na szczęście dostrzegam..
Niestety nie dostrzegałem ze to takie same typy kobiet, które mnie mega interesowaly
  • Odpowiedz
@kajak98: Nie wiem ile Ty masz lat, ale ja jestem rocznik '89 i pamiętam czasy gdy jak komuś powiedziałeś, że jest niedojrzały czy zachowuje się jak psychopata to zmieniał swoje zachowanie. Dzisiaj jest zaprzeczenie i obelgi.

Jeśli ktoś kreuje image, że jest nerdką, a ma charakter niepasujący do imagu to nie jest normalne. Taka osoba jest toksyczna i jest manipulatorką.

Nie naprawiaj nigdy kobiety, nie jesteś ich ojcem. Kobieta ma
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: > Nie wiem ile Ty masz lat
odwróć swój rocznik.

Ja niestety pamiętam czasy tylko gdzie nie interesowałem się pannami, a teraz jak zacząłem kilka lat temu, to mam wrażenie że:
a) mam autyzm
b) jestem
  • Odpowiedz