Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie Gali.
Nie wypiłem kropli alkoholu i już się zbyt dobrze nie bawiłem przy tej patogali, ale przynajmniej wszystko zaobserwowałem.

NATAN VS HEJTER - idealny wynik. Natana już nie ma, a to że wygrał spowoduje, że jeszcze bardziej się odklei, więc cudownie. Dawać mu Dara do rewanżu, easy money dla niego.

SHEEYA VS RYBAK - nikogo takie gówno nie interesuje. Rybak ma się #!$%@?ć jak na konferencji PRIME, a nie bawić się w sport.

SZYSZKA VS DASZKIEWICZ - Hahaha Szyszka przegrał w swojej płaszczyźnie z lżejszym o 10-15 kilo Daszkiewiczem xD. Rekord na gali 1-3.

TYBORI VS ZADYMA - za pierwszym razem ta walka budziła sporą ciekawość, za drugim już dużo mniejszą. I sam przebieg bardzo nudny. SKIP

NOWACZKIEWICZ VS KARAŚ - dwóch śmieci i plus jest taki, że sterydziarz i obłudnik Karaś przegrał, a minus jest taki, że przydupas przydupasa wygrał. Tylko NC, albo obustronne KO, było dobrym rozwiązaniem

SZCZELINA VS WRZOSEK - Mój Przyjacielu świetnie zagrało, Wrzosek dawno nie miał takiego dopingu. Szczelina zalany, gruby... ale #!$%@?ć z nogi potrafi, Wrzosek mega to odczuwał. Zajebiście, że nie podał mu ręki po walce Wrzosek i kazał #!$%@?ć :D

FABIJAŃSKI VS FILIPEK - Cudowny był Fabijański podczas tej gali, pięknie odklejony, ale no karzełek niestety wygrał.

KSIĘŻNICZKA VS ALBERTO - tak się nienawidzili, teraz przyjaciele. Nudne to było.

FRANIO VS XAYOO - Oskarek z zakolakiem naprawdę dali super walkę, nie wiem czy nie najlepszą na gali, ale ja tutaj nie oglądam tego dla walk.. albo zaczną dymić, albo Elo. Franio większy potencjał do dymienia

FERRARI VS RÓŻOWA LANDRYNKA TAŃCULA - wynik walki tragiczny. Pan Jacek znowu przegrał. Natomiast mogliśmy mieć zamiast tego Diablo i sportową waleczkę, a tak to każdy poznał jakim Rakiem jest Sodomita Tańcula. Gdzie on chce do KSW? XD

To na tyle. NAURA
#famemma
  • 2
  • Odpowiedz