Wpis z mikrobloga

Z tego co Farmazeusz z Jaca mowili w wywiadach to ten film to jakies chore gowno, chyba wykorzystywanie i nagrywanie nacpanych dziewczyn..przynajmniej takie wiadomosci czytal Farmazeusz od swojego kamerzysty. I Jaca mowil, ze konsultuja z adwokatem czy go wypuscic czy trzymac na jakas rozprawe sadowa 20 listopada by tych osob nie przekupil i ze po tym filmie ponoc powrotu do internetu juz nie ma.
W najnowszym wywiadzie ponoc "wysoko postawione osoby" zablokowaly wypuszczenie tego xDD Bzdura
Ja bym bardzo chcial to zobaczyc ale i tak wg mnie jest na tyle dowodow by scancellowac Tancule z interentu. Przeciez to obrzydliwy, niewyzyty cpun bez zadnej moralnosci, krzywdzacy najblizszych.

#famemma
  • 8
@Sylwia2137: no wydaje mi sie, ze moze miec od tego moderatora patrzac na reakcje Arka.
@Desmodan on iest na tyle glupi. Jego reakcja jak juz chcial uciekac pokazala jak sie boi. Przeciez to zwyrodnialec, sam ma siebie w rozmowqch dawal dowody ućpywania bab i ruchania nieprzytomnych, na bank to nagrywal i trzymal by wracac do tych nagran.
@Zakarys: gówno ma XD tak samo jak miał mieć na magical i milon innych to człowiek farmazon, najlepsza definicja słowa farmazon w wiki powinno być zmienione na jego ryjec. Nic mnie tak nie brzydzi jak kłamstwo