Wpis z mikrobloga

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: wiem, że są na tym tagu wykopki, które zaraz dowodziłyby, że Wołyń to akcja NKWD a tak w ogóle Polakom się należało, ale pan Robert sprawia wrażenie mającego ciut więcej rozumu i godności człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Kroomka: nie jest, natomiast dalej autor to kopiejkarz walczacy o "dobro polski" hejtujac i polakow, i ukraincow.
Swoja droga, jest tez zyjacy melnyk, ale pewnie i tak chodzilo o banderowca
  • Odpowiedz
@robertkk: odezwał się hrywieniec, chłopie razem ze swoimi przyw alonymi kumplami z farmy trolli siedzicie tutaj 24 na dobę, 70% ruchu na tym tagu to ty, grzesiok i bajzelman XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Godir17: to przyjrzyj sie lepiej, bo aktualnie na pierwsza strone wpisow 8 jest od onuc, 2 ode mnie, tylko dlatego, ze obnazam ich niekonczaca sie glupote i 1 od Bayzeda xD takze jak juz to 70% kopiejkarzy
  • Odpowiedz
@wladdan: sugerujesz że ludzie z ONR tak jak melnykowcy pilnowali obozów zagłady i polowali na żydów na terenie Ukrainy, Białorusi i Polski? Dmowski był antysemitą ale nie jest winny Holocaustu nawet w ułamku procenta w przeciwieństwie do OUN-M i Ukraińskiej Policji Pomocniczej która z melnykowców powstała.
  • Odpowiedz
@wladdan: powinieneś teraz stanąć twarzą do ściany, cofnąć się kilka kroków a następnie z całej siły zrobić baranka. Właśnie próbowałeś wybielić Ukraińców z OUN-M i formacji podległych poprzez powiedzenie że Żydzi i Polacy też współpracowali przy Holocauście - zrobiłeś wyjątkową kurtyzanę z logiki, a teraz wytłumaczę tobie różnicę między melnykowcami a Żydami, melnykowcy na terenie okupowanej Polski zajmowali się m.in. tropieniem ukrywających się Żydów, egzekucjami i pacyfikacjami, pilnowaniem obozów jenieckich,
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Ty to taki nie za mądry jesteś prawda ? Nic takiego nie napisałem. Chodzi o to że szukając tych złych znajdziemy też inne narodowości nie tylko ukraińców.
Idąc tropem Twoich fikołków to melnyk i ukraińcy odpowiadają za holocaust ;)
Bawi mnie ta Wasza nagonka na Ukrainę, z 3 rzesza współpracowało wiele krajów.
Np. Żydzi, Watykan też ale nikt ich nie rozlicza z kolaboracji.
W dupie mam to co 80 lat temu robili Ukraińcy ;) w dupie mam Dmowskiego i innych nacjonalistów czy to z Polski, ukrainy czy nowej
  • Odpowiedz
@wladdan:

Ty to taki nie za mądry jesteś prawda ? Nic takiego nie napisałem. Chodzi o to że szukając tych złych znajdziemy też inne narodowości nie tylko ukraińców.


twoja odpowiedź post wyżej: "Czyli ten Ukrainiec jest winny holocaustu? Żydzi też współpracowali przy holocauście, inni też. Myślisz że Polaków tam nie
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Sam ignorujesz fakty ;)
To że Polacy lub Żydzi kolaborowali z niemcami nie wybiela kolaborantów ukraińskich, fińskich, rumuńskich czy innych.
Onuce powtarzajà jak mantrę to durne stwierdzenie ale to nie jest prawda.
Brzydzę się kolaborantami innych krajów a kolaborantami z Polski podwójnie.
To są fakty, które pomijacie bo dla Was to ukraińcy jako jedyni kolaborowali … nikt
  • Odpowiedz
@wladdan: ty fakty wybiórczo używasz, zamiast argumentacji masz whataboutism, Melnyk nie był zbrodniarzem, pisałem o tym w każdym wpisie tutaj poza ostatnim więc walczysz z chochołem, którego oczywiście w bohaterski sposób pokonujesz, ja mówię o OUN-M, które bayzed chciał wybielać, ty o Melnyku - mimo że ciągle piszę że on zbrodniarzem nie był to ty bohatersko walczysz z wymyślonymi przez samego siebie kontrargumentami. A historii chyba jednak nie znasz lub
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Stary może i wczoraj za mało wypiłem by Cię zrozumieć ale jak piszesz:

z Szuchewycza zrobiono bohatera i jego tablica wisi na polskiej szkole we Lwowie to Melnyk ma być dla nich problemem


To sugerujesz że jest takim
  • Odpowiedz
@wladdan: jeżeli na trzeźwo też piszesz takie rzeczy o Żydach i zrównujesz żydowskich kolaborantów, którzy chcieli tylko przeżyć z łowcami żydów, pacyfikatorami gett z OUN-M to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nie ma podłości do której się nie posuniesz ty i tobie podobni gorliwi obrońcy Ukrainy w każdej kwestii, ani nie ma fikołka którego nie zrobisz żeby tylko nie uznać współodpowiedzialności ukraińskich nacjonalistów za Holocaust na ziemiach Ukrainy oraz
  • Odpowiedz