Wpis z mikrobloga

@wladdan: powinieneś teraz stanąć twarzą do ściany, cofnąć się kilka kroków a następnie z całej siły zrobić baranka. Właśnie próbowałeś wybielić Ukraińców z OUN-M i formacji podległych poprzez powiedzenie że Żydzi i Polacy też współpracowali przy Holocauście - zrobiłeś wyjątkową kurtyzanę z logiki, a teraz wytłumaczę tobie różnicę między melnykowcami a Żydami, melnykowcy na terenie okupowanej Polski zajmowali się m.in. tropieniem ukrywających się Żydów, egzekucjami i pacyfikacjami, pilnowaniem obozów jenieckich, karnych
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Ty to taki nie za mądry jesteś prawda ? Nic takiego nie napisałem. Chodzi o to że szukając tych złych znajdziemy też inne narodowości nie tylko ukraińców.
Idąc tropem Twoich fikołków to melnyk i ukraińcy odpowiadają za holocaust ;)
Bawi mnie ta Wasza nagonka na Ukrainę, z 3 rzesza współpracowało wiele krajów.
Np. Żydzi, Watykan też ale nikt ich nie rozlicza z kolaboracji.
W dupie mam to co 80 lat
@wladdan:

Ty to taki nie za mądry jesteś prawda ? Nic takiego nie napisałem. Chodzi o to że szukając tych złych znajdziemy też inne narodowości nie tylko ukraińców.

twoja odpowiedź post wyżej: "Czyli ten Ukrainiec jest winny holocaustu? Żydzi też współpracowali przy holocauście, inni też. Myślisz że Polaków tam nie było?"

to tyle w temacie czy coś pisałeś czy nie.

Idąc tropem Twoich fikołków to melnyk i ukraińcy odpowiadają za holocaust
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Sam ignorujesz fakty ;)
To że Polacy lub Żydzi kolaborowali z niemcami nie wybiela kolaborantów ukraińskich, fińskich, rumuńskich czy innych.
Onuce powtarzajà jak mantrę to durne stwierdzenie ale to nie jest prawda.
Brzydzę się kolaborantami innych krajów a kolaborantami z Polski podwójnie.
To są fakty, które pomijacie bo dla Was to ukraińcy jako jedyni kolaborowali … nikt inny ;)
Nie przeinaczaj czyjś słów pod swoją modłę bo Ci nic to
@wladdan: ty fakty wybiórczo używasz, zamiast argumentacji masz whataboutism, Melnyk nie był zbrodniarzem, pisałem o tym w każdym wpisie tutaj poza ostatnim więc walczysz z chochołem, którego oczywiście w bohaterski sposób pokonujesz, ja mówię o OUN-M, które bayzed chciał wybielać, ty o Melnyku - mimo że ciągle piszę że on zbrodniarzem nie był to ty bohatersko walczysz z wymyślonymi przez samego siebie kontrargumentami. A historii chyba jednak nie znasz lub używasz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
Stary może i wczoraj za mało wypiłem by Cię zrozumieć ale jak piszesz:

z Szuchewycza zrobiono bohatera i jego tablica wisi na polskiej szkole we Lwowie to Melnyk ma być dla nich problemem

To sugerujesz że jest takim samym zbrodniarzem.
Tak samo jak masz dziwny problem aby uznać że żydzi kolaborowali z niemcami, że kolaborował z nimi watykan itd. A nikt nie wytyka im tego.
Możesz sobie zawijać gówno w
@wladdan: jeżeli na trzeźwo też piszesz takie rzeczy o Żydach i zrównujesz żydowskich kolaborantów, którzy chcieli tylko przeżyć z łowcami żydów, pacyfikatorami gett z OUN-M to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nie ma podłości do której się nie posuniesz ty i tobie podobni gorliwi obrońcy Ukrainy w każdej kwestii, ani nie ma fikołka którego nie zrobisz żeby tylko nie uznać współodpowiedzialności ukraińskich nacjonalistów za Holocaust na ziemiach Ukrainy oraz II