Wpis z mikrobloga

Kek, nawet nie widziałem, że witaminka tak załatwiła Arniego z 13 posterunku. Oczywiście biologicznym ojcem jest Chad pracujący jako model xD Tyle po tym słynnym statusie i pieniądzach, gdy młoda sucz będzie miała okazję rozłożyć nogi przed dawcą boskich genów...

#blackpill #13posterunek #agepill #pieklomezczyzn
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Kek, nawet nie widziałem, że witaminka tak załatwiła A...

źródło: IMG_20230902_220219

Pobierz
  • 5
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: łooo panie kiedy to było. No i zelt oprócz łysienia, nie ma aż tak słabych genów. Tak to już jest jak się decyduje na związek z dużo młodszą partnerka. To jest tykającą bomba. Facet miał spoko żonę to zachciało mu się młodszej no i skończyło się jak w większości takich przypadków, zdrada. Tylko że udowodniona dzieckiem.
@Runaway28: Na pewno Zelt ma słabsze geny i porfel od obecnego wybranka serca Monisi - amerykańskiego Chada multimilionera xD Chad co prawda ma 61 lat, ale wygląda lepiej od wielu 30 latków. Chłop pewnie mógł mieć cały harem nastoletnich modelek, wybrał samotną mamusię po 30 z Europy środkowo-wschodniej z wyraźnym parciem na pieniążki. Tyle jeśli chodzi redpillowce copium co do ściany i samotnych mam xD
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - @Runaway28: Na pewno Zelt ma słabsze geny i porfel od ...

źródło: 7Q7oHHuB-Z

Pobierz