Wpis z mikrobloga

czy ktoś podpowie czy dobrze myślę że element zaznaczony na czerwono to bezpiecznik ? jest to centrala do bramy i wywaliło mi dzisiaj korki i jeden kabelek od siłownika był osmolony, generalnie napięcie jest do tego momentu który jest w kółeczku ( sprawdzałem próbówką, nie mam nic bardziej wyspecjalizowanego ) ale moje pytanie jest czy to małe coś to bezpiecznik ? bo wygląda jakby pył "trafiony"

#elektronika #elektryka
kwas_dezoksyrybonukleinowy - czy ktoś podpowie czy dobrze myślę że element zaznaczony...

źródło: 2

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@gorzki99: ja pamiętam tylko jeden kabel z kopalni, Ongcekgż. Nie raz się kleiło, bo debile rozjechali go.

Ale rzuciłem to w #!$%@?, szybsza emerytura nie była tego warta. Niby teraz miałbym jakieś 12 lat już, czyli połowę, ale nie wiem, no nie wiem.

I teraz hajs osiemset razy lepszy niż na grubie, brak pyłu, lekka robota, kable to mi ludzie ciągną, a ja od święta coś podłączę :D
  • Odpowiedz
@gorzki99: z tym 800 razy to żart, ale jak kiedyś mogłem marzyć o 4k, tak teraz wypłatę miałem XXk. Za dużo lżejszą robotę ¯\(ツ)/¯

A i jeszcze w piątek podwyżkę dostałem, 10%. To jest niesamowite ile się płaci teraz za wiedzę i umiejętności.
  • Odpowiedz
To jest niesamowite ile się płaci teraz za wiedzę i umiejętności.


@login_cwiczebny: Ale przyznajmy ze nie wszedzie.

A popatrz na to z drugiej strony - to jest dobre ze za wiedze i umiejetnosci sie dobrzze placi. Tak ma byc.

Ale jednoczesnie masz oskarkow ktorzy wchodzac z ulicy chca takie kwoty ze rak mozgu gwarantowany. I nie widza w tym nic zlego. Gowno potrafia, nic nie pokazali ale 10k na lape
  • Odpowiedz
maja poparcie wiekszosci spoleczenstwa


@gorzki99: bo większość społeczeństwa by chciało hajs za nicnierobienie. A niestety tak to nie działa. No i jeśli taka osoba, która nic nie potrafi, będzie zarabiać 10k, to osoba, która ma skilla w ręce, to będzie zarabiać x razy więcej. Na finale dojdziemy do tego, że gównopracownik dalej będzie gównopracownikiem, a fachowiec będzie żył jak pączek w lukrze. W sumie mi to nie przeszkadza, bo im
  • Odpowiedz
No i jeśli taka osoba, która nic nie potrafi, będzie zarabiać 10k, to osoba, która ma skilla w ręce, to będzie zarabiać x razy więcej. Na finale dojdziemy do tego, że gównopracownik dalej będzie gównopracownikiem, a fachowiec będzie żył jak pączek w lukrze. W sumie mi to nie przeszkadza, bo im więcej debili, tym większa część tego tortu jest dla mnie :)


@login_cwiczebny: No niestety ale tak to nie dziala.
Zalozmy ze chcemy utrzymac pewien stosunek plac zielonek do bordo (ze tak to okresle :PP)

Ale kapitan panstwo wpada na "genijalny" pomysl ze zielonki maja teraz zarabiac 10k. Nie ma uja we wsi zeby jakis pracodawca wytrzymal podniesienie placy swoim bordo na taki poziom zeby utrzymac dotychczasowy stosunek plac. No nie ma bata
  • Odpowiedz