Wpis z mikrobloga

czy ktoś podpowie czy dobrze myślę że element zaznaczony na czerwono to bezpiecznik ? jest to centrala do bramy i wywaliło mi dzisiaj korki i jeden kabelek od siłownika był osmolony, generalnie napięcie jest do tego momentu który jest w kółeczku ( sprawdzałem próbówką, nie mam nic bardziej wyspecjalizowanego ) ale moje pytanie jest czy to małe coś to bezpiecznik ? bo wygląda jakby pył "trafiony"

#elektronika #elektryka
Pobierz kwas_dezoksyrybonukleinowy - czy ktoś podpowie czy dobrze myślę że element zaznaczony...
źródło: 2
  • 29
@gorzki99: ja pamiętam tylko jeden kabel z kopalni, Ongcekgż. Nie raz się kleiło, bo debile rozjechali go.

Ale rzuciłem to w #!$%@?, szybsza emerytura nie była tego warta. Niby teraz miałbym jakieś 12 lat już, czyli połowę, ale nie wiem, no nie wiem.

I teraz hajs osiemset razy lepszy niż na grubie, brak pyłu, lekka robota, kable to mi ludzie ciągną, a ja od święta coś podłączę :D
@gorzki99: z tym 800 razy to żart, ale jak kiedyś mogłem marzyć o 4k, tak teraz wypłatę miałem XXk. Za dużo lżejszą robotę ¯\(ツ)/¯

A i jeszcze w piątek podwyżkę dostałem, 10%. To jest niesamowite ile się płaci teraz za wiedzę i umiejętności.
To jest niesamowite ile się płaci teraz za wiedzę i umiejętności.


@login_cwiczebny: Ale przyznajmy ze nie wszedzie.

A popatrz na to z drugiej strony - to jest dobre ze za wiedze i umiejetnosci sie dobrzze placi. Tak ma byc.

Ale jednoczesnie masz oskarkow ktorzy wchodzac z ulicy chca takie kwoty ze rak mozgu gwarantowany. I nie widza w tym nic zlego. Gowno potrafia, nic nie pokazali ale 10k na lape im
maja poparcie wiekszosci spoleczenstwa


@gorzki99: bo większość społeczeństwa by chciało hajs za nicnierobienie. A niestety tak to nie działa. No i jeśli taka osoba, która nic nie potrafi, będzie zarabiać 10k, to osoba, która ma skilla w ręce, to będzie zarabiać x razy więcej. Na finale dojdziemy do tego, że gównopracownik dalej będzie gównopracownikiem, a fachowiec będzie żył jak pączek w lukrze. W sumie mi to nie przeszkadza, bo im więcej
No i jeśli taka osoba, która nic nie potrafi, będzie zarabiać 10k, to osoba, która ma skilla w ręce, to będzie zarabiać x razy więcej. Na finale dojdziemy do tego, że gównopracownik dalej będzie gównopracownikiem, a fachowiec będzie żył jak pączek w lukrze. W sumie mi to nie przeszkadza, bo im więcej debili, tym większa część tego tortu jest dla mnie :)


@login_cwiczebny: No niestety ale tak to nie dziala.
Zalozmy