Wpis z mikrobloga

Plucie klientom w twarz: tak można określić taktykę zarówno #amd jak i #nvidia. RTX 4000 często nie potrafią wyprzedzić poprzedników (poza high end), a teraz wychodzi że to samo jest z RX 7000. Oczywiście last gen szybko usuwamy ze sklepów abyś broń boże nie kupił taniej.

#pcmasterrace #komputery #kartygraficzne
L3gion - Plucie klientom w twarz: tak można określić taktykę zarówno #amd jak i #nvid...

źródło: Screenshot 2023-09-02 at 17-25-46 AMD Radeon RX 7800 XT alleged scores 19K points in TimeSpy matching RX 6800XT - VideoCardz.com

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@L3gion: Ech, żeby tak tylko konsumenci nie byli najbardziej udomowionym czarnuchowym bydłem jak to pewien programista z boskim intelektem raz mówił i zaprzestali zakupu tego ścierwa tak żeby księgowi Nvidii i AMD narobili po ciężkiemu w nachy i ogarnęli się z tymi cenami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
czywiście last gen szybko usuwamy ze sklepów abyś broń boże nie kupił taniej.


@L3gion: mysle ze nie specjalnie jest cos usuwane, tylko poprostu sie koncza zapasy
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Ja jestem jedynie skromnym uczniem nauk najmądrzejszego programisty który kiedykolwiek żył.

Bioluminescencyjnych agentów federalnych z wysokim poziomem melaniny nienawidzę tak samo jak Król Terry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz