Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W związku z tym, że zawsze miałem jakieś mniejsze lub większe zapędy do grafiki komputerowej, zainteresował mnie temat UX/UI Designera. Czy ktoś z was uczestniczył w kursach albo chodził na studia podyplomowe (najlepiej w Warszawie) i byłby w stanie coś polecić?
Doskonale rozumiem, że nie da mi to pracy z buta, bo wszystko zależy tylko i wyłącznie ode mnie, mojej pracy i ich efektów, ale chciałbym właśnie zacząć od takich zajęć (zobaczyć jak to wygląda w praktyce, a nie tylko teorii) i w międzyczasie rozwijać się już indywidualnie z wykorzystaniem poradników z neta, książek, e-kursów (udemy, udacity) itp.
Widziałem ofertę podyplomówki na Uniwersytecie SWPS (User Experience Design/Product Design), ale no właśnie... to sam UX :D
Kurs AkademiaUXUI (UXUI Design) + AI do wyboru, niby wszystko super aż za bardzo, bo "z zera do bohatera" trochę za kolorowo brzmi, chociaż nie nastawiam się od razu na sukces a na wprowadzenie w temat i żeby dało się z tego coś wartościowego wynieść, co mnie popchnie do dalszych działań i zagłębienia w poznane zagadnienia.
#uxdesign #uidesign #ux #ui #design #swps #akademiauxui



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
@mirko_anonim: szczerze nie chce mi sie czytac calego wpisu, ale z mojej strony polecam najbardziej te sciezke

- Rok podyplomówki SWPS/AGH (złapiesz podstawy, kontakty, nauczysz się researchu i pracy zespołowej). MUST HAVE

- Kurs UX od Google (fajnie to zrobili, jest dofinansowanie jak cos. Albo mozesz robic za darmo ale bez uzyskania certyfikatu )

- Nauka HTML i CSS (absolutna podstawa jezeli patrzysz tez na ui, ja zaluje ze nigdy bardziej
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @as25_cule: A jak z pracą? Bo co patrzę to wymagają min. 1 roku przepracowania już jako UX/UI Designer i/lub mieć już zrealizowane projekty, staży też nie widziałem (na pracuj.pl/justjoin.it) jedynie co to na SWPS pomagają z praktykami i stażami. Gdzie Ty szukałeś?


· Akcje: Odpowiedz