Wpis z mikrobloga

#pathofexile jako iz mialem dzis swoja pierwsza walkę z sirusem, które przegrałem bo nie wiedziałem że trzeba pod nim stać by on usiadł do walki. Notka w atlasie CONQUERED CONQUERORS, co zwiększa drop mapek z kawałkami sirusa o 30% na bossach map, mocno da się odczuć lepszy drop takich mapek - pytanie do ludzi grających to w atlasie
  • 13
@Dejwor: No 30% to na pewno da się odczuć. Łatwy zarobek na tym masz jeśli chcesz sprzedawać mapy pod syriusa i eldera (weź jeszcze % na shaper i elder mapy). Dobrze jak do tego będziesz miał sporo % na duplicate map.
@Dejwor: Ta nodka nie ma nic do sirusa - dopiero storm powoduje UBERA i wtedy jest kilka zmian, które podkręcają tą walkę.
Polecam sobie obejrzeć YT i tam będziesz miał wytłumaczone jak co działa i jak zabijać pana sergiusza w 3min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Artysta_Malarz: jak ja wczlyłem z nim to na pierwszym portalu obiłem go w pierwszej fazie zanim on wstał do rzucania skilli i tak czekałem dlugo a później ogarnąłem że trzeba pod nim stać, to da się to obejść jego rzucanie ze niby w 3 min da sie go ubic?
@Dejwor: stary, 30% to chyba sporo nie? I tak, te 30% jest odczuwalne jak chcesz farmic mapy pod sirka. Zresztą nie bój się testować nowych rzeczy, poe to ma być zabawa. Drzewko zawsze można zmienić. Weź sobie tą notkę, zrób kilkadziesiąt map i zobacz jak na tym wyjdziesz.

Co do sirusa to jak go ogarniesz to robisz go automatycznie bo znasz na pamięć jego fazy i co robić.
Co do sirusa to jak go ogarniesz to robisz go automatycznie bo znasz na pamięć jego fazy i co robić.


@toxicASF: dzieks za rady, raz nawet straciłem portal u niego bo jego "czarność" była tak ulożona że ciężko było przejść :D
stary, 30% to chyba sporo nie?


@toxicASF: zależy, jezeli na takie mapki jest z 4% to jak wskoczy na 5% to tak meh, są w ogóle gdzie procenty na mapki sirusowe?
Drzewko zawsze można zmienić. Weź sobie tą notkę, zrób kilkadziesiąt map i zobacz jak na tym wyjdziesz.


@toxicASF: wiadomo, jak zrobię simulacrumy na chellenge to zmieniam drzewko na legionowe/breachowe + może dodam te 30% i sprawdze co nieco bo potrzebuje sirusa do fav mapek
@Dejwor: No te ciemne pola u Sirusa to jest mem XD sam wielokrotnie miałem sytuację że te pola tak się ułożyły, że po wyjebce nie miałem jak się ruszyć po wejściu na arene XD
Co do % szans na mapy sirusowe - nie ma sensu zastanawiać się jaki jest drop rate danej rzeczy bo to poe. Tutaj każde malutkie % się liczą.