Wpis z mikrobloga

@SarahC: A ja tam wierzę w takie głupie wsiury, skompromitowała się, poszło ostrzeżenie od moda, to powiedziała że bajt.
A o ciąży pisała już w lipcu, po to założyła konto.
@arinkao głupia wsiura...
Taki poziom wypowiedzi. Mam tez gdzieś, w co ty wierzysz.
Nie powiedziałam słowa, że to bait albo nie. Tym bardziej nie dostałam żadnego ostrzeżenia od moda xD
Ty często sobie wmawiasz różne rzeczy?
Jaka #!$%@? ciąża?
@Matylda_Megara: Jaka ciąża? Ta o której pisałaś od paru godzin. Narzeczonej swojego kumpla o którego masz ból doopy dlatego chcesz im zniszczyć wesele. I ta sama o której pisałaś że pewnie nie jego, w lipcu. Nie odpisuj mi już, ok?
@arinkao Tak, zniszczę in wesele, idąc na ślub, bo ktoś taki jak ty sobie tak wymyślił.
Ty sobie wyobraź, że w jednym czasie może być w ciąży więcej niż jedna kobieta. Dziwactwo takie.
i ty wyzywasz innych od głupich ()
  • 0
@Matylda_Megara: Co mam ci powiedzieć jak to był bait to na przyszłość pamiętaj, że bajtować też trzeba umieć. Jak to były twoje prawdziwe przemyślenia to może jednak jakiś psycholog.
ściągnęła wątek bo co miała zrobić XD ewentualnie może moderacja ściągnęła ale wątpię


@SarahC: Sama ściągnęła bo polały się słowa krytyki i sporo jej wpisów spadło z rowerka.
Ty jej jeszcze w coś wierzysz? Że jest taka obeznana na wykopie, w piątek wymyśla bajty o sobotnim weselu i ciągnie to godzinami?
Jakby to był bajt to wcześniej by spieniała a nie pruła się w bełkocie tyle godzin.
@arinkao siedzieliśmy we 4 i to ciągnęłam, bo byliśmy ciekawi, co jeszcze jednostki jak ty łykną.
Zesrałaś się jak trzynastolatka, pod tak absurdalnym postem, że nie mogliśmy uwierzyć.
serio, ktoś taki jak ty będzie kogoś wyzywał od głupich albo, że mądrością nie grzeszy.
Ty.
@Matylda_Megara: Wiemy już jakie macie standardy, podziękuje za nie, wiele sobą nie reprezentujesz.

Tak i teraz też siedzicie w kupie bo jesteście nudziarzami i wymyślacie jak cie bronić na wykopie xDD, litości. Za słaba jesteś na dyskusje ze mną, zresztą nie wiem po uj otwierasz jeszcze paszcze.

Ludzie Cie na koniec bardzo dobrze ocenili.
@arinkao Już ci mówiłam, nie zawracaj mi głowy swoimi urojeniami. Idź z tym do kogoś, kogo będzie to obchodzić.
Jezeli chodzi o reprezentowanie czegokolwiek, to akurat ty wpisujesz się we wszystko czym gardzę, bo wszystko zaprezentowałas.
Ani twoje słowa, ani twoja osoba, ani twoja opinia o mnie nie przedstawia dla mnie nawet najmniejszej wartości.
Dobranoc.
@Matylda_Megara: Smród za tobą jednak pozostał i będzie się ciągnął. Udawać że wymyśliło się bajt w którym jest się patologicznym, zawistnym i złym człowiekiem - kwintesencja odwróconej inteligencji ()