Wpis z mikrobloga

kupilem chinskie sluchawki za 12zl podobaly mi sie bo to te takzwane 'pchelki' ale troche wieksze i jak sie okazalo 10/10 - nie wypadaja z uszu i fajnie sie trzymaja bez ciaglego poprawiania
problem sie zaczal gdy chcialem sprawdzic ktora jest lewa a ktora prawa bo oczywiscie w chinolach wstawic jedna literke to mega problem,,,, okazalo sie, ze mam tylko prawy kanal w dwoch sluchawkach XD

##!$%@? #elektronika #sluchawki #pytaniedoeksperta
  • 10
@Linux_Zamiast_Windows miałem to samo. Niby fajne słuchawki Bluetooth, a jakoś dziwnie brzmiące. Okazało się że mono. Do rozmowy ok, czy słuchania audiobooków, 1.79$ nie majątek, ale niesmak pozostał - przecież ktoś to produkuje, czip odbiornika jest stereo, o ile zmniejszy to koszty że chinczyk nie przy lutuje 2 kabli osobno tylko oba w jedno miejsce?
@elektryczny_mariusz: kupowalem juz lepsze za 7-8zl przed ukrainizacją, jedynie to ciezko mi bylo dobra te takzwane pchelki bo swiat sie robi coraz bardziej #!$%@? dla zaszczepionych wykolejencow i na 7 propozycji bywa, ze jedne sluchawki sa pchelkowe a 6 tych ' 'dousznych' gumkowych - wypadajacych co chwile z ucha
@hrumque nie rozumiem tego #!$%@?, myslalem ze stereo to przezytek....
@saviola7 nie uzywam juz interpuncji celowo, bo to nie ma znaczenia....
@elektryczny_mariusz: po drugie z tymi sluchawkami to jest tak, ze mi sie niszcza czesto [przewaznie winny jest alkohol] i jak kupie sobie jakies to zwykle 3-4 mies wytrzymuja, pewnie sluzylyby ze 2 lata gdybym tylko nie pil i zyl jakos tam... ale to nie wazne, tylko jak juz ktores mi sie spodobaja i zepsuja to jak ide nastepny raz do chinola po sluchawy to juz takich samych nie ma cholera.... za
@hrumque: ja tez mielem Bluetooth, ale nie dalo sie tego uzywac bo co chwile mi wypadaly z uszu - tylko wlasznie gumkowe tak zwane douszne, czasami udalo mi sie jakos lepiej wsadzic to sie trzymaly w miare, ale aby sie tylko nie ruszac wcale, chociaz nawet jak chwile sie nie ruszalem to to i tak same syskakiwaly przy czym zmienial sie mocno dzwiek... niskie tony byly tylko przy glebokim wcisku tak