Wpis z mikrobloga

Neuropki, taki obraz wasz.


@Xefirex: jaki? Ja tu widzę tylko obraz kłamstw z TVP Info, obraz ten Ty powielasz. Tak jak jest na obrazku, pani Agnieszka Holland nie powiedziała. Powiedziała że ona odebrałaby mężczyznom prawa wyborcze na 12 lat - trzy kadencje sejmu. Jak już cytować i wyciągać coś przeciwko komuś to należy to robić bez kłamstw i manipulacji typowych dla ruskich aparatczyków.
@emilio-cosso: ja uważam że każdy może mówić co chce i każdemu należy zadać pytanie o te bzdury. Jeśli dalej gadają bzdury na poważnie to dopiero można ocenić taką osobę. Dlatego właśnie śmieją się z polityków Konfederacji czy Lewicy a z KO nie. Za to można śmiało powiedzieć że op kolportuje kłamstwa.
typie, ta bezczelna baba tak powiedziała.


@Mezomorfix: oglądałem te wywiady, słyszałem coś innego.

Gdyby poseł konfederacji powiedział że należy odebrać prawa wyborcze kobietom to byś jęczał na pół wykopu.


@Mezomorfix: nic takiego by się nie stało. Zresztą jkm wyrażał się niejednokrotnie o prawach wyborczych kobiet i jakoś z tego powodu mi wszystko jedno xD

– Jestem przeciwny prawom wyborczym dla kobiet. To jest biologia. Kobieta w wieku lat 55, kiedy
do dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CultedelaRaison: Nie wiem o co Ci chodzi.

1. Jakie jest kłamstwo OPa?


@CultedelaRaison: nie wiem, jakie? Dlaczego mnie o to pytasz? Zakładam że uznałeś iż zarzucam jakieś kłamstwo opowi. Niestety, nic takiego nie miało miejsca. Zarzuciłem jedynie że kłamstwa kolportuje. O to Ci chodzi?

2. Holland wypowiedziała te słowa kilka lat temu, a teraz została zapytana o to ponownie. Po
@Mezomorfix: przynajmniej jest niegroźna i szczera, w przeciwieństwie do Ciebie, Ty mnie wyzywasz i jeszcze kłamiesz. Jak ma mam się przejmować słowami kłamcy? xD

Wskażesz gdzie tak powiedziała czy będziesz kłamał dalej? xD
@Mezomorfix: i w tym wyniku, oprócz kłamstwa które napisała agentura TVP, nie ma tam nic takiego. W samym wywiadzie, bo oczywiście zamieścili wideo, padają inne słowa. Nie dość że kłamiesz to jeszcze próbujesz to podeprzeć tym samym kłamstwem xD
@Mezomorfix: problem z kłamstwem jest twój. Ubzdurałeś sobie coś i żyjesz w tym paskudnym świecie. Nawet swojego kłamstwa nie potrafisz podeprzeć dowodem innym niż kłamstwa agentury TVP. Jesteś w obozie pisowców czy co?
zapoznaj się z materiałem źródłowym i napisz jeszcze raz, że ona wcale nie chce odebrać prawa głosu mężczyznom.


@CultedelaRaison: chcesz żebym napisał coś jeszcze raz, więc już raz musiałem to napisać. Zacytuj gdzie to napisałem i daj mi link do tego komentarza. Myślisz, chyba tak jak Mezomorfix, że mnie da się kłamstwem i manipulacją zaszczuć. Niestety nie, wasze kłamstwa za każdym razem zweryfikuję i je pokonam. Udowodnij więc że napisałem tak