Wpis z mikrobloga

@Uuk_: Zapomnij o Polsce, wyjedź stąd w #!$%@?. Mieszkałem w Stanach i w UK - to dla odmiany cywilizowane kraje. I tam poszukaj szczęścia.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@cooles: Mieszkam w Uk 8 lat. Jest dobrze, ale nie czuje, że chcę tu spędzić resztę życia i co chwilę zastanawiam się nad powrotem.
  • Odpowiedz
@Uuk_ w górach, w jednej z najpopularniejszych miejscowości narciarskich przy granicy z Czechami. Nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne
  • Odpowiedz
nie czuje, że chcę tu spędzić resztę życia


@Uuk_: to co dopiero poczujesz w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) to samo tylko x10. No ale twoje życie twoje decyzje, przynajmniej nie będziesz mogła powiedzieć że nie ostrzegaliśmy.
  • Odpowiedz
@Uuk_: sprobowalabym nad morzem. Mieszkalam w Krakowie, teraz w Poznaniu. Z Krakowa blisko w gory więc dużo korzystałam a miasto klimatyczne, było przyjemnie jako młodej osobie. Poznania nigdy specjalnie nie kochałam ale tak nae rzucił los i jest ok, Wielkopolska jest spoko i mamy dość blisko do rodziny.
  • Odpowiedz
Podzielcie się, bo szukam nowego miejsca w tym kraju


@Uuk_: Pytanie z dupy. Skąd mamy wiedzieć czy lubisz wielkie miasta jak Wa-wa, Kraków, czy Gdańsk czy małe miasteczka. Ja mogę polecić mieszkanie na wsi i pracę w mieście z dobrym dojazdem. Nie wiemy czy szukasz pracy czy pracujesz tylko zdalnie. Nie wiemy czy chcesz wynajmować dom czy mieszkanie czy kupić. Nic nie wiemy a mamy ci coś polecać?
  • Odpowiedz