Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Współczuję Łucji bo zderzyła się nie ze ścianą a wielkim lodowcem. Dziwię się że ludzie porównują to do HP4, bo dla mnie to wypisz wymaluj HP3 gdzie każdy nowy wchodzący szedł na scięcie przez pary utworzone pierwszego dnia. Pozostaje się modlić do rajskich bogów o immunitet dla Łucji i jakieś ostre zagranie.
Tak jak Roch zyskuje z każdym odcinkiem w moich oczach to Sabina traci - lubię uczestników generujących content, ale zaczyna denerwować mnie bardziej od Alicji.
PS: nie mogę nacieszyć się że w HP7 się tak szybko i dużo dzieje - nie rozumiem narzekania na uczestników bo dzieki temu co się dzieje jest ciekawie. Łucji kibicuję, ale nawet jeśli by odpadła na RR to nie jest wykluczone że produkcja ją przywróci bo generuje emocje, a z racji tego że jest inteligentna to nie będzie przeżywała tego czy ją ktoś polubił lub nie.
  • 15
Współczuję Łucji bo zderzyła się nie ze ścianą a wielkim lodowcem.


@kipman1: Trochę jest sobie winna. Od kiedy tylko weszła, stale ustala strategie, zbyt bezpośrednio bada grunt, a o swoich kolejnych celach informuje pozostałych uczestników grupy. To podnosi ciśnienie kolejnym laskom. Powinna działać dyskretniej, skupić się na poznawaniu ludzi, badać z kim i jak jej się rozmawia, kto jest otwarty. A przed grupą słodko grać "nie wiem co jeszcze zrobię, jesteście
@Kakarot_Z: @psingwina @Fyrloczek Uczciwie trzeba przyznać że to kobiety tworzą content dla HP7, ale poczekajmy do następnego tygodnia. Obawiam się trochę że panowie są bezjajeczni, ale trzeba być dobrej myśli - może w nowym tygodniu wejdzie jakiś zawodnik, przy którym zmobilizują się do działania. Koncepcja igrzysk śmierci, w której w ramach grupy wybijają konkurencję a potem między sobą się wybijają też jest piękna, ale rajski bóg lubi mieszać.

@Talaith i tak
@Talaith Dokładnie, Panowie mając do wyboru niepewna Łucję (bo jeśli np coś jej zadeklarują a ona zmieni zdanie to zostaną z niechęcią ze strony partnerki) wola się nie określać, ale jednocześnie tez żaden z nich poza Marvinem jej otwarcie nie zamyka drogi, przez co ona lawiruje między nimi i zamiast dyskretnie typować sobie faworyta u którego ma największe szanse to zmienia wersje po 5 razy i to jeszcze przy prawie całej grupie,
@kipman1 A czy to nie jest tak, ze jednak ona nie jest taka inteligentna? Dla mnie inteligentni hotelowi gracze robią wszystko „po cichu” i w białych rękawiczkach, natomiast Lucja robi wręcz na odwrót. Miała pod górkę od wejścia właśnie przez to, ze nie chciała bliżej poznawać się z uczestnikami tak po prostu, tylko o każdym od wejścia rozmawiała jako potencjalnym partnerze, przez co laski się do miej negatywnie nastawiły. Jasne, ze jest
@sernikwrajstopach: to nie ma nic wspólnego z inteligencją, a bardziej złymi założeniami - z góry założyła że to są też inteligentni ludzie z wysokim poziomem samooceny - to że w życiu realnym się zapewne takimi ludźmi otacza niekoniecznie jest skuteczne w HP bo jak łatwo zawuważyć ekipa jest mocno walcząca na każdej płaszczyźnie i każdy boi się odpaść. Ja trochę rozumiem jej podejście, że chciała być sobą i nie nakładać maski