Wpis z mikrobloga

Ej doradzi mi ktoś?

W #orange aktywowało mi płatna usługę (12zl miesięcznie) która nie była pokazana w "aktywnych usługach" w aplikacji. Dzwoniłem na infolinię, to mnie doradca jeszcze zjechał o to, i o to że od dwóch lat nie przedłużam umowy i że teraz przejdę na kartę.

Nic nie aktywowałem, to się musiało zrobić samo. Dodatkowo apka tego nie pokazywała.

Jak się odwołać?

#orange #telefoniakomorkowa @OrangeEkspert
  • 9
W umowie możesz mieć w podpunkcie 7. punktu 152. (wydrukowanaego z fochem w punkcie partnerskim na końcówce tonera), że się włączy po trzech miesiącach. Kilent (jeśli ma zasięg, bo w Orange do dziś to nie jest oczywiste), jest już uśpiony i może jakby skoczyły mu wydatki o 100 złotych, to większość by reagowała, ale jakieś tam 5,10, 12 to większość jest zdziona ale macha ręką. Plus też tak lubi robić. To są
@Poludnik20: rachunku jeśli nie opłacisz w postpaidzie, to koniec końców też Ci blokują połączenia. Kwestia przypomień, ale tu na kartę, też walą nimi pod koniec, że trudno zapomnieć. Jeśli nie chcesz tego pilnować, no to stałe zlecenie z rachunku płatniczego na 40 złotych i tyle. Na pewno na karcie nie przektoczysz żadnych kosztów, a rozmawiasz i korzystasz z internetu ile chcesz. Oczywiście w T–Mobile, słodka niemiecka okupacja. Nam tu nieolnikom w
@DrakkainenV dlatego #orange tylko z usługą rozmowy, sms, mms + 2TB na rok za 365zl(trzeba aktywować w aplikacji). Wtedy nie straszne dopłaty, sms premium gówno muzyczki itp nie włącza się bo po aktywacji pakietu na koncie zostało 0zl. Polecam
@archi3: to się może opłacać. W związku z tym, że nie mają zasięgu nawet w miastach w godzinach szczytu, to korzystanie sprowadza się godzinki dziennie w domu, bardzo małe prawdopodobieństwo, że coś przekroczy. Był Zetafon, teraz Orange wprowadza DomoFofon. To jest wykorzystanie potencjału TPSA. Ludzie coraz częściej zarzucają im, że rujnują śmiedmieścia misteczek sprzedając za grosze gmachy tepsy, które albo są burzone, albo zasiedlane przez „Wszystko za 4 złote” i jednoroczne
@Poludnik20 taaa. Korzystam 8-9h/dziennie w samym centrum Wawy(prowadze sklep w podziemiach dworca centralnego). T-Mobile rzeczywiście ciut szybsze ale Orange też daje radę.
@Poludnik20: niee, to odwrotnie właśnie ponoć jest, jest jakiś promień od nadajników w którym zasięg jest stosunkowo słaby. Tych masztowych przynajmniej. W każdym razie jesteś na tej linii, gdzie jest najlepszy. 10 metrów w centrum Warszawy hahahaha:)) Nie rozpowadaj bo ktoś przyjdzie będzie chciał zatelefonować i skończy się laba. Taki jest Orange.
@archi3 @Poludnik20

Wyjaśnione. Okazało się że w maju "sam" aktywowałem usługę, chociaż brak na to jakichkolwiek smsow potwierdzających. Po ponownym telefonie do działu obsługi, usługę wyłączono, zareklamowano i najbliższy rachunek mam mieć niższy o łączną sumę jaka była naliczona.
@DrakkainenV: teraz powiedz ile emocji na to straciłeś, bo 12 złotych w tym wszystkim jest najmniej ważne, chociaż oczywiście ważne. Ale ile emocji, ile czasu który mgółbyś ...a nawet spędzić z piwkiem w ręku, oglądając ładne panie, czy cokolwiek co lubisz. Kto Ci odda ten czas? Dzisiaj już nawet dresiarze bardzo rzadko wyrywają torebki czy saszety ludziom. Dzisiejsze złodziejstwo to właśnie podbieranie. A to „sam pan włączył”, a to „wydaje ci