Wpis z mikrobloga

Myślisz, że to trafne porównanie? Tańcula wcześniej (około 2 godzin) walczył z jego synem. Weź facet wróć do szkoły i zacznij zajęcia z LOGIKI


@Mentalista777: Zapomniałeś, że walczyli na FAME 12, i tańcula nie miał tam żadnej walki wcześniej. Wiec jak na razie to Ty powinieneś wrócić do szkoły.
@Kodzirasek: Nie poradzi sobie, dalej ma zero techniki. Tańcula go wypunktuje, albo w stójce albo zdominuje go w parterze. Farmazon nie ma żadnej przewagi w tej walce. Dobry tylko to bicia początkujących lub lekko wytrenowanych oskarków.
@Mentalista777: Wiesz jak wygląda liczba 12 i liczba 15? Widzę że kompleks szkoły nie jest bez podstawny xD

Czytanie ze zrozumieniem nie zaliczone, rozróżnianie liczb również oblane. Masz godność i honor człowieka żeby przeprosić, czy wrzucisz kolejną kompromitację?
@RafDan @MarcinE45: hahhahahha #!$%@? faktycznie, #!$%@?łem się w akcji :D Zapomniałem, że oni 2 razy ze sobą walczyli, tzn. że za dużo tego gówna oglądam :P Jestem tutaj od fame 1, muszę sobie zrobić przerwę.
ZWRACAM HONOR i wracam do przedszkola ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #!$%@? MI NA IMIENINY