Wpis z mikrobloga

@Matrem: nie doczytałem do końca i miałem właśnie polecić Szczelinę;) Skończyłem niedawno audiobooka i ma świetny klimat. Zwłaszcza, że spodziewałem się jakiegoś kryminału/sensacji a nie horroru bo wcześniej nic nie czytałem o tej książce.
  • 0
@toodrunktofuck: szczelina to jak dla mnie naprawdę jeden z najlepszych horrorów. Świetnie napisania i po prostu bardzo straszna. Polubiłem też to, że w książce nie było kiczu ani jakiś wypadających flaków
  • 0
@shakerti1: hmmm a co byś polecał z filmów? Tylko dla mnie Piła albo jakiś slasher to nie horror a raczej totalny gniot. Nigdy nie oglądałem horrorów zawsze książki wolałem z tego gatunku
@Matrem: uwaga podaję tytuły: NOS4A2, Pudełko w kształcie serca, Drakula, Kwiaty na poddaszu, Frankenstein, dr jeckyll i pan hyde, zmorojewo, cymanowski młyn, dokręcanie śruby, niewidzialny człowiek, motyl, droga, portret Doriana graya, to nie jest kraj dla starych ludzi, przez ciemne zwierciadło.
@Matrem: szczelina od Kariki ma bardzo specyficzny klimat, którego próbuje też szukać w książkach. Jak czujesz się w weird fiction? Polacy są w gatunku naprawdę konkretni.

Polecam Nocne (zbiór) Pawła Mateji, Powrót Gunii (zbiór), Polawiacz Langana.