Wpis z mikrobloga

Zachwalalem swego czasu Rivala 5'tke bo po przesiadce z logitecha pracowalo mi sie o niebo lepiej (plus sprawne szybkie makra, itp. itd.). Soft po wyłączeniu sonara też świetny.

Po dokladnie 4 miesiacach zaczely sie problemy ze scrollem. Przy dynamiczniejszym scrollowaniu w dol, wyłapuje czasem pojedynczy scroll w górę i na odwrót.

Wstępne czyszczenie alkoholem (psikanie do wewnątrz) nie pomogło. Nie rozbieram dalej bo chyba oddam na gwarancji.
Nie polecam.

#steelseries #rival
Julek85 - Zachwalalem swego czasu Rivala 5'tke bo po przesiadce z logitecha pracowalo...

źródło: title

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Julek85: Soft jest #!$%@?, trochę go usprawnili w ostatnich czasach ale gwarancję mają tip top. Dają kodzik o wartości myszy do ich sklepu i możesz sobie zamówić to samo albo dopłacić i co innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@retardo: bralem z mediaexpert. ciekawe czy sie bede przepychac bo na paragonie praktycznie nic nie widać... ale mam jeszcze zamowienie internetowe ze statusem zrealizowano
  • Odpowiedz
@Julek85: możesz zawsze pójść z rękojmią do mediaexpert, wtedy to już nie twój problem tylko sklepu. Jak uderzysz do SteelSeries to im jakikolwiek dowód zakupu pewnie wystarczy - i tak sprawdzają po numerach seryjnych, a kod na zakupy wysyłają dopiero jak #!$%@? swoje urządzenie i wyślesz fotkę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@retardo: rany.... aż sprawdzilem i na stronie steelseries faktycznie cos takiego jest..

zastanawiam sie tylko czy pakowac sie w kolejnego rivala i liczyc ze rolka bedzie dzialala i ewentualnie probowac do skutku..

soft mi sie mega podoba, klawe tez mam od steelseries (apex costam) i jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz