Wpis z mikrobloga

#teoriespiskowe #nagle23 ciekawe co było przyczyną

Brazylijska influencerka fitness Larissa Borges zmarła tragicznie w poniedziałek po podwójnym zatrzymaniu akcji serca z nieznanych przyczyn. Miała 33 lata.

Rodzina potwierdziła jej śmierć w poście na jej stronie na Instagramie. "Ból po stracie kogoś tak młodego, zaledwie 33-letniego i tak miłego, jest przytłaczający" - napisali pogrążeni w żałobie krewni. "Nasze serca są złamane, a tęsknota, którą będziemy odczuwać, jest nie do opisania".


https://nypost.com/2023/08/30/fitness-influencer-larissa-borges-33-dies-following-double-cardiac-arrest/
awres - #teoriespiskowe #nagle23 ciekawe co było przyczyną 
Brazylijska influencerka ...

źródło: Screenshot_2023-08-30-20-10-37-994_org.mozilla.firefox-edit

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: wiesz co jest najlepsze? To,że tacy jak ty (nie wnikam czy ignoranci prawdziwi czy trolle) za każdym ebanym razem od razu odpowaiadają w ten sam sposób!
Ja nie mówię,że op ma rację bo równie dobrze możesz mieć ją ty (w danym przypadku)
Ja chcę tylko powiedzieć,że ty curva nie wiesz co się wydarzyło ale za każdym razem wg was to na pewno nie była szpryca. Wyparcie pochodzi albo z
  • Odpowiedz
@Verdino a jest potwierdzone, że ona była szczepiona? Kiedy ostatnio? Wiesz, że skutki uboczne szczepienia (głównie kardiologiczne) pojawiają się dość szybko po szczepieniu? Nie neguje tego, że są takie i gorsze skutki uboczne szczepienia na COVID, a sporo osób zostało przykładowo kalekami. Jest nawet w tym temacie niemiecki dokument. Bardzo ciekawy i pokazujący jak ignoruje się skutki uboczne szczepienia i nie zalicza ich do oficjalnych statystyk, a ludzie pozostają zostawieni sami
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: nie wiem i nie wnikam
Lubię chłopa a plusa nie zostawiłem
Ty też nie wiesz,tumanie,więc po hui się odzywasz?!
By bronić głównej narracji?
Zapłacone?
Możesz pominąć jak ja!
  • Odpowiedz
Ja nie mówię,że op ma rację bo równie dobrze możesz mieć ją ty


@Verdino: gdyby nie ty to w życiu bym się nie domyślił co OP sugeruje. Tez moją pierwszą myślą były sterydy. Skąd miałbym wiedzieć, że babka sie szczepiła na Covid?
  • Odpowiedz