Wpis z mikrobloga

@patykiem_pisane widzę że mieszkasz w jakimś Iraku czy innym afganie bo u nas jest to uznawane za wykroczenie bądź przestępstwo od 500zl a flaga upaińska jest warta za pewno kilka kopiejek wiec co najwyżej pare zł mandatu, ah ta lewicowe rozdwojenie jaźni
@MetalowyBieg: Zostałeś nazwany złodziej bo stwierdziłeś że można naruszać czyjąś wlasnosc. Jeśli masz pamięć złotej rybki to służę pomocą

No i ma racje a lewusom jak się nie podoba to niech własny kraj otworzą


Możesz sobie ze swoją flaga robić co chcesz a jak ja sobie na swoim terenie powieszę flagę Ukrainy, Izraela czy tęczowa to wara od mojej własności. Że ja muszę prawaczka takie podstawowe rzeczy wyjasniac. A jak ciebie
@MetalowyBieg: Przypominam mieszkamy w Polsce, więc wedle twojej retoryki powinienem mieć prawo do zrywania wszelkich flag watykańskich w mojej ojczyźnie, ok zapamiętam. I w razie problemów liczę potem na prawilne PDW na wykopie.
No chyba że jednak fikołek i za zrywanie watykańskich to #!$%@? w dupę się należy...
@MetalowyBieg: ojoj chyba ci urojenia weszły od nieruchania. Już kolejny twój toksyczny wpis widzę
Spokojnie jeszcze tylko kilka lat samotności przegrywie i zdechniesz na samobója. Nic lepszego takich jak ty nie czeka.