Wpis z mikrobloga

Może nie wiecie ale według ruskiej propagandy typu B. Fulford to MI6 zastrzeliło Pierożkina choć tak na prawdę MI6 mówi że ruskie podobno zajechały pieroga xD
Tylko jakim cudem i w jakim celu MI6 miałoby zajechać pieroga, kiedy on był tylko jednym z wielu szarych eminencji. Żeby coś w czerwonej Rosji zmienić to agenci z MI6 musieliby rozwalić ze 80% oligarchów . No ale skoro Ruskie pozwalają na to by jakaś agentura rozwalała im elity to coś słabo z obroną powietrzną.
Oj widać że ruskie boją się przyznać że kraj taki oligarchiczny z prawem dżungli i oni tam walczą między sobą o władzę normalnie państwo mafijne i bezideowe.
Praktycznie co jakiś czas mówią oj zaraz zachód upadnie, USA (Biden) upadnie, dolar upadnie, Polska niewolnik USA co chce rozebrać Ukrainę upadnie a mogła się sprzymierzyć z czerwoną Rosją upadnie tusz tuż. A tu za cholerę USA nie chce upaść, czerwona Rosja nie chce upaść, Ukraina nie chce upaść gorzej za to z krajami afrykańskimi opanowanymi przez Wagnerowców i lokalnych watażków.
Aż mi się przypomniał Smoleńsk i dwie kuriozalne teorie od Brauna, jego środowiska i nie tylko. Pierwsza teoria mówi że lotu nie było a wyciągnęli ich gdzieś na lotnisko i zajechali na śmierdź a druga teoria mówi że był zamach ale dokonany nie przez ruskich a Niemców, USA, UK. No dobra ale kto zyskał z zagranicy na rozwaleniu prawie 100 osób w tym brata Karakana słynącego z bycia Polskim kartoflem i brata kryptogeja xD
Zimny Lech był małym krzykaczem który o mało nie wywołał III WŚ ale nie był kimś kto na serio zagrażał w tamtym czasie interesom międzynarodowym. To już szybciej mogli odwalić tego generała któremu spekulowali wysoką pozycję w NATO ale to wtedy otruliby tylko jego. Jeszcze jest argument jakoby chodziło o zwalanie winy na Rosję.... no ale w zamach nie wierzy większość świata a w wypadek spowodowany #!$%@? sprzętem, #!$%@? lotnikiem co nie potrafi latać na drzwiach od stodoły (pozdro Bronek), złej pogodzie, krótkowzrocznością (bo wtedy była kampania), i błędami ludzkimi po stronie Polskiej i czerwonej. Po co robić zamach w który nie uwierzyło 3/4 świata i to jeszcze dając Pisiu paliwo wyborcze na kolejne lata i martyrologię.
Kupy dupy te tłumaczenia ruskich się nie trzymają i wyglądają na zwykłe odwracanie uwagi. To nie my a to te faszole ratunku faszyzm, nazizm, rasizm, kapitalizmzachód.
A ''propolscy'' łykają te propagandę gorzej niż pryki TVP. Co rusz widzę wywiady z pułk McGregorem czy Ritterem albo tego meksykańca jako niezależni eksperci. Elektorat PISU to chociaż głosuje na PIS dla pieniędzy a vatnik z powodu obietnic których realizacja oznacza poddańczą rolę Polski względem osi Moskwa-Pekin-Watykan.
#ruskapropaganda #bekazzydow #propaganda #bekazfoliarzy #polityka
  • 2