Wpis z mikrobloga

Tak szczerze tak niby dlaczego homoseksualizm nie jest chorobą?. Według mnie to oczywiste że to choroba a według was?

Czy homoseksualizm to choroba

  • tak 48.1% (13)
  • nie 51.9% (14)

Oddanych głosów: 27

  • 7
  • Odpowiedz
@Megasuper: no ale odpowiadasz pytaniem na pytanie. To cięzko podyskutować. Pedofilia to zaburzenie seksualne przynajmniej tak to ujmują w klasyfikacji chorób. Pedofilia przynosi znaczne ciepienie i pewnie nieodwracalne szkody w psychice ofiar czyli dzieci a czy jak ktoś jest dorosły i lubi w dupe i dwoje dorosłych świadomych ludzi sie na to zgadza to akurat wg mnie ja to mogę zaakceptować jeżeli się z tymś jakoś nie afiszują. Nie zaglądam do
  • Odpowiedz
  • 1
@gavix aha to jak ktoś rucha koze i jej to sprawia przyjemność to też nie choroba? xD Człowieku poczytaj trochę. Homoseksualizm został wypisany tylko dlatego bo wiele "ekspertów" to byli geje. Niczym to się nie różni od pedofilii czy zoofilii. I ja szanuje i toleruje ludzi chorych tak samo homo
  • Odpowiedz
Nie można tego porównywać, zoofilia to jest inne zaburzenie seksualne u ludzi. Homoseksualizm nie występuje tylko u ludzi tylko normalnie w naturze ryby, ptaki, małpy, delfiny u nich też zdarzają się incydenty homoseksualne.
  • Odpowiedz