Wpis z mikrobloga

Nwm o co chodzi wam chodzi z tym Filipkiem ale imo on od pierwszych gal był raczej spokojny i nie wychylał się na konfach a teraz zaczyna się coraz bardziej otwierać na dymy i nawet zaczyna już sam prowokować niektórych to wam w dupie źle XD Widać ostatnio że brakuje mu przeciwnika który poszedł by z nim na całość na konfach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam wole już takiego Filipka niż jakiegoś Frania, Gimpera, Trombe czy Xayoo. Po prostu typowy wykop, ktoś zaczyna poddymiać to nagle jest #!$%@? XD A zaś płaczecie ze stypa, i to ja jestem #!$%@? ?? no #!$%@? ludzie obudźcie sie w końcu !!1
#famemma
wieszjo - Nwm o co chodzi wam chodzi z tym Filipkiem ale imo on od pierwszych gal był...

źródło: obraz_2023-08-29_153032146

Pobierz

Filipek, bardziej props czy hejt?

  • Jednak bardziej props 50.0% (159)
  • Nie no, bardziej hejt 50.0% (159)

Oddanych głosów: 318

  • 12
  • 0
@Jax89: No i gdzie problem? Gość zaczyna dymić źle, jak nie robi dymów to źle. Weź się zastanów chłopie nad tym co piszesz, jesteś indygo czy nie małolacie...
@wieszjo: filipek poddymia ale jego osoba jest nudna jak flaki z olejem, jego dymy są nudne i powtarzam on jest mega nudny i gdyby odszedł z fame to nie byłaby żadna strata bo jest nudny jak co? Jak flaki z olejem