Wpis z mikrobloga

@SebaJeanPierre: @arkan997 No ja ostatnio właśnie czasem sobie gram w niego znowu, ale tym razem pierwszy raz z całą masą różnych modów i dodatkowych poprawek, poza tym podstawowym community patchem co na gogu jest już w zestawie od razu. No i powiem wam, że super to wygląda, dużo lepiej niż bez dodatków. Mnóstwo contentu, nowe itemy i questy, lepsza grafika, cała masa pousuwanych błędów. Do tego też w tych
  • Odpowiedz
@SebaJeanPierre: słuchaj no, Gothica 3 to Ty szanuj. Pewnie miałeś za słabego kompa na premierę i 256MB ramu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamietam że chyba pod koniec gry wpadłem pod mapę, a zapis mega daleko. (,)

Zaraz kończę Archolos po raz pierwszy i jadę Goticzka 1, potem 2 i 3
  • Odpowiedz
@SebaJeanPierre: Pustynia najgorsza była. Jak za karę questy tam robiłem.
Brakowało mi tylko tylko niepewności, że nie pokonam jakiegoś przeciwnika. Dziki były bardziej niebezpieczne od cieniostwora
Nie czułem też przywiązania do innych postaci Lester, Diego, Gorn, Milten, ale za to Thorusowi fajnie było dokopać.
Najbardziej klimatyczny biom to Nordmar i można tam się nauczyć przydatnego perka, który zwiększa obrażenia zadawane Orkom.
  • Odpowiedz
@wilcze_ziele: https://www.sefaris.eu/g3-mod-pack/installation tu masz cały pakiet razem, najpierw instalujesz te podstawowe wg. instrukcji a na koniec masz możliwosc wyboru które mody chcesz wgrać z paczki. Jest instrukcja i na YT też filmik jest jak to zrobic. Ja potem przy wyborze większość wybrałem i nie żałuję, każdy ma też swój opis więc wiesz co instalujesz. Tylko niektóre są ze sobą sprzeczne bo masz do wyboru kilka różnych modów co do wyglądu
  • Odpowiedz
Pewnie miałeś za słabego kompa na premierę i 256MB ramu


@BetonowePlacki: nie ma dobrego kompa na goticzka3 nawet dzisiaj. Spróbuj tylko teleportowac się tamburynem to masz 2FPS
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki: ja pamiętam jak się mocno odbiłem, bo przy zbieraniu artefaktów Adanosa wyrzucało mnie do windowsa, za każdym razem, jak tylko zbliżyłem się do świątyni. Po wielu latach i tysiącu patchy, wróciłem jeszcze raz i odinstalowałem zanim zdążyłem dojść do Cape Dun. Pamiętam, że kupiłem go pod wpływem CD-Action, które dało mu chyba 9/10. Oszukali mnie, banda złodziei, polskich decydentów. No i kupiłem wspaniałą edycję kolekcjonerską, zachwycony screenami jak z
  • Odpowiedz