Wpis z mikrobloga

Półtora dnia bez papierosów i ciagle o nich myśle. Nawet głupie glo w ogródku, posłuchać muzyki, wyciszyć się. Wielu mówi, że ten nałóg jest głupi, nic nie daje i tylko kradnie życie. Nic bardziej mylnego, mi w dużym stopniu umożliwił socjalizowanie się i przezwyciężanie fobii społecznej. Rozmawiać z grupką ludzi? Jakaś abstrakcja, ale usiąść 1 na 1 z kimś przy papierosie, już wydaje się osiągalne i wiele ciekawsze niż przekrzykiwanie się przy muzyce. Tęsknie za papierosami, bo to same dobre wspomnienia. Nawet płacz w obłokach gorzkiego niebieskiego dymu był przyjemny, bo miałam za kim płakać, życie miało sens. Czuję że zamykanie tego okresu, wyrwania się z odmętów cierpienia, zabiera mi również te dobre wspomnienia. Kusi, żeby zdobyć jeszcze jedną paczkę, zajrzeć do przeszłości i cieszyć się nią, bliskością tych którzy już przy mnie nie są. Teraz powinnam przekonywać się, że nie warto, bo trucizna. Szczerze, nie wiem.

#chwalesie #przegryw #papierosy #glo
  • 7
Nic bardziej mylnego, mi w dużym stopniu umożliwił socjalizowanie się i przezwyciężanie fobii społecznej. Rozmawiać z grupką ludzi? Jakaś abstrakcja, ale usiąść 1 na 1 z kimś przy papierosie, już wydaje się osiągalne i wiele ciekawsze niż przekrzykiwanie się przy muzyce.


@Dziewczyna_Tyraxora: to, też nie paliłem z 24 godziny i znowu kupiłem paczke ehh, nie mam czym zająć głowy żeby mnie nie kusiło