Wpis z mikrobloga

  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika szkoda że Eurosport nie ma praw do reszty atp. aplikacja tennistv to jakieś niemożliwe do ogarnięcia gówno. player w porównaniu do tego działa zajebiście i kosztuje 10zl miesięcznie a nie 10 eur
  • Odpowiedz
@liga: Aplikacja do ogarnięcia w 5 minut (zainstalowana na TV). Obraz na tennistv bez porównania lepszy (płynność) niż na Eurosport, czy innych Polsatach (z tym, że ja oglądam ES poprzez PolsatBoxGo [BTW: to jest dopiero zrypana aplikacja], więc nie wiem jak to jest na Playerze (TVN).

Z tego co widzę, to Player TVNowski (oficjalnej/natywnej aplikacji ES PLayer w Polsce już nie ma od stycznia AFAIK) ma ES od 20 zł z
  • Odpowiedz
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika co z tego że aplikacja instaluje się na android tv w 5 minut jak działa tragicznie?
jak mecz jest na żywo nie mogę puścić meczu od początku, jest tylko na zywo. nie mogę cofnąć meczu jak przegapie jakąś akcje.
jak puszczam retransmisje to nie mogę sensownie przewinąć transmisji - tylko po 10 sekund. a i tak po chwili się to przewijanie przytnie i przeskakuje na koniec transmisji gdzie nie ma nikogo
  • Odpowiedz
co z tego że aplikacja instaluje się na android tv w 5 minut jak działa tragicznie?


@liga: Ok, ja używam ekosystemu japka i aplikacja działa bardzo przyzwoicie na apple tv, telefonie, ipadzie, czy w przeglądarce www na komputerze.

jak mecz jest na żywo nie mogę puścić meczu od początku, jest tylko na zywo. nie mogę cofnąć meczu jak przegapie jakąś akcje.


@liga: To fakt, myślę. że to jest zrobione... celowo,
  • Odpowiedz