Wpis z mikrobloga

Może i moi rodzice wydali w tym miesiącu ponad 5k na leczenie swoich psów, ale za to gdybym nadal była dzieckiem zależnym od nich, to by nie zgodzili się przetoczyć mi krwi w celu ratowania życia, bo Jehowa byłby smutny.
Na szczęście jestem dorosła i mogę decydować o sobie, również o tym, by oddać swoją krew. Zachęcam zarówno byłych ŚJ, jak i tych którzy nigdy nimi nie byli (a nawet tych co nimi są ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć wiem że tego nie zrobicie) do oddawania krwi.
#swiadkowiejehowy #krwiodawstwo
Sandrinia - Może i moi rodzice wydali w tym miesiącu ponad 5k na leczenie swoich psów...

źródło: 1460x616-1

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 185
@solus_ipse: miałam 2 lata jak moi rodzice przeszli do nich, uwolniłam się dopiero jak miałam 26. Teraz jestem trochę po 30 i odejście stamtąd to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu
  • Odpowiedz
@Sandrinia: mimo wszystko ciągnie się za tobą to wszystko, nie masz problemów w relacjach z ludźmi dookoła? Widzisz jakieś braki, albo może przewagę nad innymi ludźmi co nie mają takich doświadczeń?
  • Odpowiedz
  • 6
@solus_ipse: hmm, nie wierzę w przyjaźń i ciężko o moje zaufanie, to tak niby z minusów. Piszę "niby", bo mi to nie przeszkadza, a nawet dostrzegam zalety. Poza tym mam męża na którego zawsze mogę liczyć.
Natomiast jeśli chodzi o pozytywy, to mimo introwertyzmu mam gadane, potrafię udawać otwartą i, nie ukrywam, potrafię manipulować, choć robię to w ostateczności, bo to nie jest jednak dobra cecha. Ale byłam jej uczona
  • Odpowiedz
@Sandrinia: współczuję, że dopiero po tak długim czasie udało Ci się odejść od tej sekty, ale jednocześnie gratuluję, że miałaś na tyle siły i motywacji żeby zrezygnować z tego gówna, wiedząc co czeka po odejsciu
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Jehowi to sekta która powinna zostać zakazana w Polsce, pozwolić dziecko umrzeć w imię jakieś religii tacy ludzie powinni mieć odebrane prawa rodzicielskie
  • Odpowiedz
@Sandrinia kiedyś mi znajomy opowiadał że johowi urządzają zjazdy ludzi z całej Polski niby jakieś tajne spotkania a ogólnie tam jakieś orgiez kapłanami , imprezy, alkohol itp. ile w tym prawdy?
  • Odpowiedz