Wpis z mikrobloga

  • 9
@Fabiosek1: O, skoro już postanowiłeś się wypowiadać na wykopie, to mam pytanie - jak to jest, że ściągaliście filmy z YT, bo pokazywali "wasze" tekstury, tekstury z 23letniej gry do których nie macie ŻADNYCH praw autorskich? Czyżby nadużywanie narzędzi YT i działanie poza granicami prawa?
  • Odpowiedz
  • 13
@Fabiosek1: no czyli działaliście poza prawem i powołując się na cudze prawa autorskie, nielegalnie ściągaliście filmy.
Szkoda, że w tym kraju ludziom się nic nie chce, bo chętnie bym zobaczył jak zapłakany siedzisz przed sądem i się tłumaczysz z tego, a potem się tłumaczysz rodzinie, czemu musisz płacić X tysięcy odszkodowania.
Szkoda, że takim gnidom jak ty uchodzi na sucho.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Musisz być bardzo smutną w życiu osobą, ale może kiedyś to zmienisz i wyjdziesz do ludzi ;) Nie mam nic wspólnego ze sprawami finansowymi i nigdy mnie one nie interesowały. Nawet jakbym tu wrzucił skriny z datami (rok, dwa czy pewnie trzy oraz początkiem tego), kiedy pisałem wewnątrz teamu, że to głupota, to i tak by cię to nie przekonało. Więc w sumie to jałowa dyskusja. Poza tym, winny
  • Odpowiedz
  • 17
@Fabiosek1: smutna osoba. I pisze to typ który przez lata musiał oszukiwać ludzi, że coś robi, jak nic nie robił xDDDDDD

Nie mam nic wspólnego ze sprawami finansowymi i nigdy mnie one nie interesowały.

Jo, wiadomo. Wszystko poszło się #!$%@?ć, to umywasz ręce jak piłat xD

Ludzi jak widać uradowała wiadomość o
  • Odpowiedz