Wpis z mikrobloga

Kojarzycie taki fanpage jak Tatromaniak? Przez wiele lat można było czerpać informacje z niego garściami wręcz. Ale ostatnio gość sobie urządza zbiórki... a to na kawe, a to na piwo... Trochę mnie to wkurzyło bo przecież jak twierdzi poświęca swój czas za darmo... ale jednak nie do końca, bo po pierwsze prowadzi stronę tatromaniak.pl. I często jest tak że jak wrzuca jakąś informację albo filmik to wrzuca na tą stronę, a na FB podaje tylko linka, przez co zarabia na reklamach. Sprzedaje koszulki, kubki, kalendarze i wiele innych rzeczy. Koniec końców gość i tak na FB napiszę że robi to za darmo. Postanowiłem napisać komentarz pod jedną ze zbiórek gdzie zbierał na "przysłowiowe" piwo, że przecież zarabia na sklepie na swojej stronie itp. kulturalnie wyraziłem swoje zdania tak jak teraz tutaj i z czym się spotkałem? Z usuniętym komentarzem i zablokowaniem. Nie polecam.

#tatry #tatromaniak #gory #zalesie
InspektorWypoku - Kojarzycie taki fanpage jak Tatromaniak? Przez wiele lat można było...

źródło: temp_file.png5570047603709252748

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@InspektorWypoku podchodzę z rezerwą do tych wszystkich ekspertów, szanuję za zajebistą kondycję, ale pod płaszczykiem wstawiania tych wszystkich wyczynów, wyczuwam nieco butę. Takie zaawansowane osoby czesto traktują innych turystów z pogardą. Nie wiem czy akurat on, ale to tak działa. Wolę gadać z mietkami w klapkach o zdobywaniu gubałówki, niz wdawać się w gadkę z takim himalaistą, bo wszelkie moje małe sukcesy wyśmieje :D
  • Odpowiedz
zaawansowane osoby czesto traktują innych turystów z pogardą

@Czyste_Buty: dlatego Ty lubisz

gadać z mietkami w klapkach o zdobywaniu gubałówki

? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@InspektorWypoku: założyciel tego fanpegu ma prawo do zamieszczania treści, które jemu się podobają, tak samo do umieszczania codziennie nowych zbiórek,a komentowanie (nawet jego hipokryzji) nie ma sensu, on ma takich komentarzy pod swoimi postami na pęczki. Jeśli Ci nie odpowiada jego content to po prostu go odlajkuj. Dla mnie tatromaink już dawno przestał być wartościową stroną, tak samo jak aktualne warunki w Tatrach. Chociaż Tatromaniakowi do tego co wyprawia Maja
  • Odpowiedz
@InspektorWypoku praktycznie wszystkie grupy tego typu na fb to ściek do wstawiania zdj dupska na tle gór dla spermiarzy albo pytania sto razy o pogodę. Moje życie stało się lepsze jak je wszystkie opuściłem i sam sprawdzam sobie rzeczy jak trzeba
  • Odpowiedz