Wpis z mikrobloga

Boże jaka ta gra jest dobra


@Kajtosz: Biorąc pod uwagę że 12 lat jest w EA to bym powiedział że jest zrobiona poprawnie, miałem kilka podejść, ale jakoś się odbijałem.
  • Odpowiedz
  • 3
@Buko_von_Krossig: @fizzly w złą wersję graliście, inną musicie spróbować, bo różne sa.

A tak na poważnie, to da się w tym nudzić przed wyrobieniem kilkudziesięciu godzin?
Ja pierwszy tydzień przeżyłem po kilkunastu podejściach.
Nawet żonę wkręciłem normalnie gra kilka godzin w miesiącu a tu już 500h+ wbite.
  • Odpowiedz
A tak na poważnie, to da się w tym nudzić przed wyrobieniem kilkudziesięciu godzin?


@Kajtosz: no jak widać się da, bo nie jestem w tym sam. Łaziło się i łaziło, znajdźki to same śmieci, wszystko monotonne, potem zaatakowały zombiaki i zgon. Ale ogólnie nuda imo.
  • Odpowiedz
  • 2
Biorąc pod uwagę że 12 lat jest w EA


@MrPawlo112: IMO ten EA można było usunąć już z dwa lata temu, po animation overhaul/multiplayer build.
Na ten moment to już praktycznie gotowy produkt, ale nie będę narzekać że dalej rozwijają.
  • Odpowiedz
  • 2
znajdźki to same śmieci


@fizzly: trochę celowy zabieg, o wartościowy loot ma być ciężko.

potem zaatakowały zombiaki i zgon. Ale ogólnie nuda imo.


@fizzly: kurde mnie to napędzało do grania baaardzo długo, nauka przeżywania w grze gdzie drzewo może cię zabić i za każdym razem zaczynasz od nowa, sprawiło że poczułem adrenalinę jakiej nie pamiętam od dzieciństwa.

kolejny paździerz z przesyconego i przehypowanego gatunku gier survival crafting zombie.


@KajuTheMonke1996:
  • Odpowiedz
@Kajtosz: u mnie 23h ale na dłuższą metę raczej nie chciałoby mi się w solo to grać. Czy na multi trzeba coś ogarniać czy jest raczej noob friendly i jak to wygląda? Wszyscy zaczynają od nowa i nie ma opcji dołączenia czy to trzeba być gdzieś zaproszonym, czy da się wejść w środku czyjejś rozgrywki świeżą postacią?
Przetrwać już w jakimś tam stopniu potrafię ale nie doszedłem jeszcze do poziomu żeby
  • Odpowiedz
  • 0
Czy na multi trzeba coś ogarniać czy jest raczej noob friendly i jak to wygląda? Wszyscy zaczynają od nowa i nie ma opcji dołączenia czy to trzeba być gdzieś zaproszonym, czy da się wejść w środku czyjejś rozgrywki świeżą postacią?


@Amenotejiikara: zależy od serwera, na pewno znajdą się takie dla początkujących.
Generalnie zazwyczaj dołączasz, robisz postać i zaczynasz grać, ale część serwerów szczególnie RP resetuje się co kilka miesięcy i daje
  • Odpowiedz
@Kajtosz: Oj tak, sam mam ponad 1100h nabite na steam.
Gra nie dla każdego ale jak ktoś szuka dobrej symulacji apokalipsy zombie to lepszej gry po prostu nie ma.
Potencjał do gry w multi jest wielki a serwery RP to inny poziom.
A 12 lat EA to tylko hasło, gra od dawna jest grywalna ot dodaja kolejne funkcje które zaplanowali i póki wszystkich nie wsadzą to sobie trzymają EA. Nadal gra
  • Odpowiedz