Wpis z mikrobloga

Wytlumaczy mi ktos o co chodzi z tymi ,,rozlewniami,,? ostatnio kupilem perfumy w douglasie, cena byla o niebo wyzsza niz na ich stronie internetowej i spytalem czemu tak jest to dostalem odpowiedz ze strony internetowe maja zupelnie inne rozlewnie. Wydaje mi sie to dziwne XD
#perfumy
  • 9
@Alex_mski: Ziomek ale nie musisz w nic wierzyc xd pokazywała mi nawet cene na ekranie i dziwila sie ze na stronie jest tak niska cena mowiac potem ze douglas rozlewa perfumy w polsce czechach i gdzies tam indziej i ze to moze byc rozlewnia z czech xd Druga sytauacja była taka że kupowałem mamie perfumy jakieś 3 miesiace temu i widziałem w rossmanie dokladnie te same i to z wieksza pojemnoscia
@przypadkiem-: Może nie o perfumerie ale tak jak napisałem wyżej - widziałem jedne perfumy w rossmanie, w douglasie były 2 razy droższe i to z mniejszą pojemnością. Babka w douglasie na wieść o tym że chce kupić w rossmanie bo sa zwyczajnie tansze oburzyła sie ze rossman ma inne rozlewnie i zebym niespodziewal sie tak dobrej trwalosci jak z douglasa xddd
@Alex_mski: Poza tym wiesz, narzucone maja ze musza sprzedac cos drozej czyli stacjonarnie. Muszą utrzymać tabun pracowników a co najwazniejsze powierzchnie handlowa xd dlatego te ceny sa tak wyebane w kosmos i pojawiaja sie jakies dyrdymały