Wpis z mikrobloga

Znam to uniwersum tylko z tego tagu, ale wczoraj obejrzałem po raz pierwszy kilka filmików o tym, jak otwierają tę budę z kanapkami (fragmenty o bujaniu się motorkiem skipowałem) i kisnąłem cały wieczór XDDD Przecież to wygląda tak, jakby chłop wymyślił biznes tylko po to, żeby mieć content na youtube, bo ludzie sobie będą oglądać z zaciekawieniem, jak Polak robi biznes w dzikim kraju XDDD A do tego zatrudnili tę dziewczynę, więc też nowa postać w serialu się pojawiła. Ciekawi mnie tylko, jak oni mają zamiar zarabiać na tych kanapeczkach

btw - JunQ to jest jego prawdziwa córka, czy przybrana?

#raportzpanstwasrodka
  • 17
Ciekawi mnie tylko, jak oni mają zamiar zarabiać na tych kanapeczkach


@lysyzlombardu: no właśnie nie zarabiają, a główny "inwestor" się z tego biznesu wymigał. Hejterzy na forach internetowych o niewymawialnej nazwie pierwsze co zrobili to policzyli koszt utrzymania budy, koszt pracownicy, koszt składników do kanapki, a następnie ile taka kanapka musi kosztować i ile muszą sprzedać tego miesięcznie, po czym się okazało, że za chu.. to się nie zepnie finansowo w
@Ytaremtujest: Spuchlak nie ma ślubu z Twarogiem. Ślub plemienny jest kompletnie gówno warty, a w Scambodży jest jakieś debilne prawo, że obcokrajowiec musi zarabiać 2.5 koła dolarów, żeby poślubić obywatela tego raju.

"The foreigner applicant must be under 50 years of age, and had monthly income of at least US$ 2.500"

Dlatego Kiszonkowa Bejoza robi co jakiś czas albo visa run albo wysyła dokumenty do agencji, żeby oni ogarniali. Tam żadnego
@Ytaremtujest: Gapa nie jest na żadnej wizie małżeńskiej, tylko na biznesowej jak Machaj czy Pucin i reszta im podobnych. Niedawno Gapa pojechał na 1 dzień do Tajlandii, aby "zresetować" sobie wizę i w ten sposób uniknąć dodatkowej opłaty za zezwolenie do pracy jaką jakiś czas temu wprowadził rząd Kambodży i w ten sposób oszczędził ok 1000$. A żeby ożenić się z Tharong jako obcokrajowiec musiałby spełniać 2 kryteria wymagane od obcokrajowców
@tommy-dukee: tak już pomijając Kiszonkę, kompletnie nie rozumiem takiego debilnego prawa. Przed czym to ma zabezpieczać ? Emeryci i tak będą siedzieć na turystycznej albo emeryckiej, żaden normalny młody z pieniędzmi się tam nie osiedli, a jak ktoś chce ominąć te debilne reguły to idzie do ambasady swojego kraju i tam bierze ślub, przez co mąż/żona może dostać wizę i nie muszą mieszkać w Raju Bezzusowosanepidowym. To jedynie blokuje takie Puciny
@lysyzlombardu: Sicziz ma kilka powodow:
1. Pozory tego ze cos robi a nie jak u siebie na live przedstawil go Machaj ze "wali Cambodie, jezdzi motorkiem w lewo prawo i wyzera tesciowej z gara.
2. Pozory prowadzenia biznesu i kreacja siebie jako zapracowanego biznesmena
3. Wabik na naiwnych ktorzy zdecyduja sie przeniesc do Kambo Raju i otwierac swoj biznes bo na przykladzie tego blaszaka Gapy mozna zobaczyc ze nie placi sie