Wpis z mikrobloga

@crackps pewnie działa ale nie rozumiem po co Ci to? Co w ogóle chciałbyś osiągnąć? Jak masz Apple carplay to już od razu działa bezprzewodowo a Android auto jest tylko od idrive 8 chyba, i też od razu jest bezprzewodowy. Możesz retrofitować moduł infotainment ze wsparciem carplaya albo androida ale wtedy też od razu jest to bezprzewodowo i konwerter sygnału nie jest Ci w żadnym razie potrzebny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bejro:

Jak masz Apple carplay

Nie mam.

nie rozumiem po co Ci to

Na chwilę obecną muszę korzystać z telefonu do nawigowania, a wolałbym żeby mapa wyświetlała się na ekranie.

Generalnie myślę o wymianie tego standardowego wyświetlacza na coś z 4G/GPS, itd. Chciałem jednak najpierw sprawdzić wynalazek z pierwszego wpisu, a nuż mi wystarczy i nie będę musiał wydawać 2-3k.
  • Odpowiedz
@crackps: Wynalazek z linka to "bezprzewodowy kabel", żadnego Carpalya Ci on nie doda. Potrzebujesz modułu do Androida albo Carplay ale one są na 99% bezprzewodowe, i koszt to zazwyczaj 300 eur (moduł bez ekranu), więc trochę mniej niż piszesz. To co podlinkowałeś działa w przypadku gdy auto ma już wbudowany taki system ale tylko po kablu a chciałbyś bezprzewodowo - jak np. w Mercedesach albo starszych VAGach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bejro: aha - takie kalosze. Dziękuję Ci pięknie za wyjaśnienie jak chłop krowie na rowie ;)

Zatem pozostaje mi tylko wymiana wyświetlacza/ekranu (wybacz brak znajomości poprawnej nomenklatury) na taki z Androidem i resztą dobrodziejstw.
  • Odpowiedz