Wpis z mikrobloga

@Cosipi: Ten Czajnik wygląda jakby był instant plantem polskiego influencerstwa. W ogóle skąd się ten ziomek wziął, bo ja go kojarzę, że o nim nagle każdy zaczął mówić tak w okolicach move pierwszego?
blachy 2115


@Jajors: Generalnie jeśli chodzi o blachę (specjalnie z małej bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć) to z niego śmieją się nawet osoby od których kopiuje i mają go za debila jakiegoś totalnego, potwierdzone info.
@Cztero0404: ja mam teorie, ktora nadaje sie na konkretna inwigilacje chociaz tego publicznie nigdy nie pisalem ale to misja dla #revo #konopsky #wardega #wataha

O Czajniku nikt nigdy nie slyszal dopoki nie zostal rozpromowany pezez innych i influ np. w Aferkach. Ale juz wtedy mial milionowe wyswietlenia- jak? Byl zwyklym pracownikiem u Stuu. Odpowiedz jest prosta, chlop tak jak #!$%@? caly content tak kupil sobie te viewsy i to byla jedyna
@corryand: Moja teoria odnośnie tego człowieka jest taka, że koleś prawdopodobnie jest czyimś insta plantem za który odpowiada agencja która odpowiadała za team x lub podobny podmiot, bo o chłopie zaczęło być głośno mniej więcej jak pierwsze move dziwnym trafem.
@andrewasos: Po co komentujesz, skoro nawet nie obejrzałeś całości? To nie było tak, że powiedział, że go nie lubi, tylko się dosłownie wypowiedział na jego temat. Powiedział dlaczego go nie lubi, a nie tylko jedno zdanie. Dlatego ta wypowiedź wymagała wręcz komentarza, bo Czajnik jeszcze w pewnym momencie skłamał na temat Konopa, więc tak. Musiał się wytłumaczyć i wyprostować kłamstwa :)