Wpis z mikrobloga

@le1t00: niestety wrocilam z pustymi rekoma, bo w Hiszpanii jak zwykle trzeba czekac pare tygodni, az przyjdzie dostawa (i trzeba sie na liste oczekujacych wpisywac :d) . W czwartek jak juz bede z powrotem w Niemczech to kupie sobie z miejsca w Saturnie albo cos. Tam na pewno nie musze czekac. @Masakrator2142: ipad mini 32gb . W sumie nie place za niego sama, kupuje z urodzinowej kasy :) myslalam pierw,
@tusiatko: zwróć uwagę na to, że sprzętowo jest o wiele słabszy niż najnowszy iPad 4.

I mam wrażenie, że może byc szybko zapomniany przez co nie dostanie aktualizacji do nowej wersji softa. Tak samo było z pierwszym iPadem. I teraz jestem uwięziony na sofcie iOS5, gdzie stary leciwy 3gs ma wersję 6. Tak się dzieje z tymi pierwszymi nowymi urządzeniami.

Niemniej fakt mini jest bardzo wygodny, lekki, poręczny.
@le1t00: Nie sadze, zeby przestali dawac uaktualnienia tak szybko, w koncu wyszedl w tym samym czasie co ipad Retina. A poza tym tak szczerze mowiac, to roznice miedzy ipad2, ipad 3, 4 no i mini, poza formatem, sa dosyc male. Porownywalismy ipad 2 i 3 i tylko przykladajac 2 obok bylo widac, ze lepszy obraz, poza tym co do szybkosci, to nie zauwazylismy wielkiej roznicy. Tylko ze ja czy moj chlopak