Wpis z mikrobloga

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ równie dobrze to mogła była sprzeczka miedzy Gruzinami a Ukraincami, którzy 24 sierpnia swietowali swoja niepodleglosc i paradowali z ukrainską flagą, co mogło nie spodobać sie tym pierwszym. W filmie wyraznie padaja slowa "oni mowią że tamci sa banderowcami". ¯_(ツ)_/¯
@daeun: mi się nie chciało całego nagrania oglądać, od samego początku stawiam na zwykłą bójkę gdzie podpici obcokrajowcy pewnie się źle zrozumieli z tymi Polakami albo któremuś wjechała "krzywa faza" i jakiś agresor się załączył. A potem Stonoga ukręcił gunwoburze żeby wciąż było o nim słychać w internecie bo ostatnio ucichło.
@piratestorm: jeden albo dwóch ziomków miało flagi więc podejrzewam że świętowali Niepodległość Ukrainy bo chyba było w czwartek święto, które sobie przedłużyli w tym roku na cały weekend. Ja mówię o bójce, za mało mam informacji żeby oceniać czy ktoś kogoś zmuszał do mówienia Slava Ukraini i za odmowę dostali oklep czy po prostu była jakaś sprzeczka słowna albo nieporozumienie które przerodziło się w pobicie.