Wpis z mikrobloga

szmacić?

@odyn88: Ale o czym ty mówisz, prawilniaku z git zasadami na etacie? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Przecież tacy influ za nagranie 10 sekundowego shota dostaną kilka tys. PLNów, nic im za to nie grozi a ni prawnie ani społecznie. Ludzie po tygodniu zapominają że ktoś reklamował skam.
  • Odpowiedz
@odyn88: cipek to akurat szmaci się za jakiekolwiek pieniądze więc nie ma w tym nic dziwnego. Pytanie po co ty go w ogóle obserwujesz i tworzysz mu zasięgi?
  • Odpowiedz
@odyn88: większości influ nie przeszkadza reklamowanie jakiegoś gówna, dziwi mnie tylko reakcja wykopków na twój post, chyba komentujący chcieliby tak samo swoją mordą reklamować skam aby tylko nie musieć robić na etacie za najniższą.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: super podejście, tylko moralności nie ocenia się przez stan materialny. Mogę być bezdomnym i mieszkać po kartonem, i dalej uważać że to co oni #!$%@? jest #!$%@?, mimo że cios pewnie zarabia w tydzień tyle co ja w rok. Jeśli stawiasz te dwie rzeczy ma równym poziomie, to poproś rodziców żeby ci dotłumaczyli życie, bo coś chyba ominales
  • Odpowiedz
@odyn88: Ludzie, którzy kupują te typy są tak zje#ani, że aż mi ich nie szkoda. Nawet wielki obrońca moralności stanowski, to reklamuje. Według mnie to scam jeszcze większy niż te produkty z aliexpress.
  • Odpowiedz
@odyn88: 90% influencerów ma w piździe swój wizerunek, reklamuja wszystko za co wpadnie jakikolwiek pieniążek. Jedynie jakaś topka która - bądź co bądź - została skarcona przez zwyrola za reklamowanie gówna, patrzy teraz uważniej na to co reklamuje.
  • Odpowiedz
@odyn88: ale ty byłeś na tej stronie w ogole? gdzie tam jakies pewniaczki są płatne? to strona ze spisem bonusów z każdego buka co w sumie nawet jest przydatne bo mozna sobie porównać i wybrać.
  • Odpowiedz