Wpis z mikrobloga

Próbuję obecnie wszystko byleby nie było konieczności kupowania nowych lamp... Czy na załączonym zdjęciu jest widoczne cokolwiek co by powiedziało dlaczego regulacja ręczna świateł? mam wpięte silniczki do lamp (na ten moment tylko żeby trzymać lampe). powoli kręcę wkrętarką żeby zobaczyć jakiś ruch i to wygląda tak że lampa co chwila delikatnie chodzi góra dół i to tyle. Pytajcie proszę czy coś jeszcze mogę zerknąć, dać wam bo naprawdę nie chciałbym nowej pary lamp kupować. Są to lampy DEPO
#motoryzacja
HaPPe - Próbuję obecnie wszystko byleby nie było konieczności kupowania nowych lamp.....

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-08-26 o 19.28.59

Pobierz
  • 6
@HaPPe: w dobrą strone kręcisz? też tak miałem kręciłem i kręciłem z 10min i lampa tylko podskakiwała góra dół, zmieniłem kierunek obrotu i poszło elegancko
  • 1
@v-tec: @Kubinek udało się jakimś cudem. Wychodzi na to że lampy są dobre ale silniczek, a dokładniej ten wystający dynks idący do reflektora jest jakiś wyrobiony chociaż nie wygląda. Nie zazębiał się prawidłowo z reflektorem przez co nie dało się regulować. jakimś cudem udało się po godzinie umiejscowić żeby siedział. Teraz tylko wyregulować i nigdy nie wyjmować silniczka bo czuję że już mi się nie uda na nowo go założyć