Wpis z mikrobloga

Kumple, potrzebuje pomocy z info co do cholery.
Mam na #degiro 4 akcje #gme i jakieś kiedyś kupiłem #amc.
Zachodzę tam dzisiaj i wcięło mi moje aukcje amc.
Historia pokazuje to co na pic rel. To nie są jakieś duże kwoty, ale chciałbym mimo wszystko wiedzieć co tam się #!$%@?ło a tej historii nie umiem zinterpretować bo jestem zbyt smukły jeśli chodzi o uzwojenie
Gacrux - Kumple, potrzebuje pomocy z info co do cholery.
Mam na #degiro 4 akcje #gme ...

źródło: 20230826_102514

Pobierz
  • 9
@Gacrux: Czekaj na MOASS. Już niedługo. Dalsze instrukcje na superstonk i amcstock. Wykonuj każdy krok jaki tam jest akurat na topie. Wierz w DD. Hodl. In Ryan Cohen we trust. Polecam też kanały BBBY i MMAT tam zostali prawdziwi crème de la crème z inwestorów.

P.S. Z tak wielkim portfolio po MOASSie będzies prawdziwym milionerem. Myślałeś już nad miejscówką swojej willi? Gdzie będziesz serwisował swoje lambo?

#przegryw #pdg #gielda
@Gacrux: Były splity i merge z $APE.
Według TradingView dzień przed reverse splitem 1/10 był split 17/15 (przez połączenie się z $APE). Musieli kilka twoich akcji sprzedać automatycznie, aby liczba ta była podzielna pierw przez 15, a potem przez 10.

Mówię to w przybliżeniu, bo nie analizowałem jak to było na prawdę.
  • 0
@Noxebe: primo, to nie twój interes. Secundo, umoczę jak sprzedam a sprzedawać nie mam zamiaru. Czy jeszcze mogę ci w czymś pomóc? Jeśli nie, to nie będę zagradzał ci drogi do łazienki żebyś mógł się umyć. Pozdrawiam