Wpis z mikrobloga

Hejka, hejka.
Z niebieskim będziemy w przyszłym tygodniu składać wniosek w PKO BP.
Jeśli ktoś ze śledzących tag miał do czynienia z tym bankiem to czy możecie dać znać jak długo czekaliście na decyzję?
#kredyt2procent
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@cygucz: Tak, wiem, zresztą tak też powiedział nam pracownik banku, ale chciałam wiedzieć, czy może ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia :).
  • Odpowiedz
@Dan0ta: tydzień xD serio. Wniosek złożony 05.07, a decyzja 12.07

Tylko teraz sytuacja jest zupełnie inna, jak wtedy na luzaku sobie wniosek składałem to teraz gadałem z ludźmi z banku to są przeladowani.

I mój przypadek jest najprostszy na świecie. Singiel, rynek wtórny, umowa na czas nieokreślony, zarobki ponad 8500
  • Odpowiedz
  • 2
@Teylor @GOHAN @DrKittens: Wniosek złożony dzisiaj, pracownica banku powiedziała, że obecnie czas oczekiwania to około miesiąca - półtorej i że począwszy od tego tygodnia wdrażają jakieś nowe rozwiązania, które mają przyspieszyć weryfikację wniosków.
  • Odpowiedz
@Dan0ta: 10 lipca wniosek, 4 sierpnia decyzja. Umowa podpisana 11 sierpnia. Z rozmów z posrednikiem i panią z banku dużo zależy od placówki - my trafiliśmy na mało obciążoną placówkę i poszło bardzo sprawnie. Ale są też przypadki gdzie wnioski z początku lipca są dalej nierozpatrzone
  • Odpowiedz
  • 0
@randomXdd: Dzięki za info. Do nas już dzień po złożeniu wniosku dzwonił rzeczoznawca się umówić, więc mam nadzieję, że to dobry zwiastun.
  • Odpowiedz