Wpis z mikrobloga

@Honolulu: Kaczyński miał wizję polski jako tej która będzie przewodniczyła w "unii" krajów nadbałtyckich, ukrainy i naszych południowych sąsiadów tak by przeciwstawic sie wpływom rosji. Próbował tez troche przy pomocy swojego brata rozliczyć esbeków i rozbić tkz układ. Nadepnął tym samym na odcisk niektórym i dlatego tak był kreowany w mediach. W mojej ocenie to był naprawde dobry prezydent - patriota. Jakie wg was były jego największe wady? Wg mnie to
  • Odpowiedz
@Honolulu: Lech był patriotą, źle kreowanym w mediach pod dużym wpływem brata. Ale był dobrym prezydentem. Na pewno lepszym niż obecny, a nie wspominając o poprzednikach.
  • Odpowiedz
Co roku jest płacz że Tusk zły itp. Ale jak przyjdzie co do czego to połowa z Was i tak pójdzie oddać na Niego głos albo oleje głosowanie.

taki np. :

@janek_kos: tu chodzi o to co powiedział, a nie czy żyje czy nie żyje, a jeśli uważasz że w Polsce jest dobrze to należysz do bardzo małej grupy "nieuświadomionych"..
  • Odpowiedz
@tronido: Sorki za poślizg ale mam ost dużo pracy.

Ej, ale tak szczerze, co wam zrobił ten człowiek, czy cały PiS takiego, że w każdej możliwej sytuacji napinacie się do granic wytrzymałości? Przecież nie ma i nie było żadnej różnicy w rządach tych, czy tamtych, PiSu, PO, SLD czy AWS. Wszyscy od lat na takim samym poziomie się kompromitują, na takim samym poziomie robią z siebie debili.


Zobacz, Sikorski zrobił dobrą
  • Odpowiedz