Wpis z mikrobloga

Nie da się już tego oglądać. Co strim tematy polityczne. Kaczor tylko o tym już potrafi gadać, Esta to samo, tajfun też zaczął. To są świetne przykłady jak propaganda działa na szarych ludzi, którzy wierzą, że wszystko w tv to jest prawda objawiona.(żeby nie było mam tak samo wywalone na obydwie partie) Strim nie jest miejscem na tematy polityczne, są one zbyt irytujące i go psują, ale przecież lepiej mieć #!$%@? bo debile i tak wpłacają donejty z pozdrowieniami i hajs się zgadza. Kiedyś to chociaż były śmieszne te donejty, z pociskami od stałych hejterów tajfuna typu murzyn czy pająk. Teraz to tragedia, same pozdrowienia lub teksty od dzieciaków. Daję sobie spokój z oglądaniem tego. #bystrzaktv
  • 4
  • Odpowiedz
@TomciuZwD: Nie kazał. Nie chcę prowadzić już kanału. Widzowie mieli wywalone na byt tego kanału to ja mam tym bardziej. Pisałem setki razy, że nie będę do tego kanału dokładał to debile pisali, że chce na tym zarobić. Jakby to w ogóle było możliwe na takim kontencie, ale jak się myśli że jest hajs z wyświetleń to tak wychodzi. Filmy mam na prywatnym i ja sobie oglądam, jak i udostępniam
  • Odpowiedz