Wpis z mikrobloga

@Blaskun: aha i ty myślisz, że czarnoskóre kobiety zwiążą się z byle polskim obdartusem piwniczakiem? XD Te, które przyjeżdżają to są dziewczyny z wykształconych rodzin i do Polski przyjeżdżają na studia, a później pracują w korporacjach.

Bez znajomości języków obcych, bez wyższego wykształcenia, obycia, ambicji i zaradności, to o tych urodziwych można zapomnieć - tak samo, jak w przypadku każdej innej rasy.
  • Odpowiedz
@Blaskun: uwierz mi murzynki to podstepne zmije a dodatkowo oszukuja jak ta noszac peruki zeby wygladac jak biale xD
sprowadzac powinny azjatki bo sa idealne dla przegrywow ( najwazniejsza dla nich jest rodzina)
  • Odpowiedz
@Blaskun: ja nie napisałem, że to źle. Wartościowy mężczyzna szuka wartościowej partnerki i vice versa. Piszę to jako osoba będąca w związku z czarnoskórą kobietą od ponad 5 lat.

Przegrywom to można co najwyżej ściągnąć kontener lalek dmuchanych z Chin. Już przyjechało pełno Ukrainek i co? Dalej przegrywy ujadają jacy to są biedni, bowiem Ukrainki okazały się być bardziej bezwzględne od Polek XDDD

Gardzę przegrywami, wszyscy winni tylko nie polscy
  • Odpowiedz
@Blaskun: są tez Azjatki lecące tak jak Polki na sama mysl o dobrym seksie na wielkiej białej kiełbasie, oraz takie które całe się trzęsą na mysl o krzyżowania ras. Co do kasy, kobiety lecą na kase, Ogolnie. Co więcej tylko dwa aztayckie kraje są bogate wiec masz pieniądze, z domysły dla jakiegos milorda Azjatkę.
  • Odpowiedz